Ana sayfa : Dosya uzantıları : .fd Dosya

.fd Dosya uzantısı

Dosya tipi1LaTeX Font Definition File

geliştirici N/A
kategori Settings Files
biçim Text

Nedir FD dosya?

Biçimlendirilmiş belgeler oluşturmak için kullanılan bir dizgi sistemi olan LaTeX tarafından kullanılan dosya; LaTeX font özelliklerini TeX font özelliklerine eşleyen bir font bildirimi içerir; LaTeX font niteliklerinin TeX fontlarına nasıl çevrildiğini açıklamak için kullanılır.

Daha fazla bilgi

FD dosyaları düz bir metin biçiminde saklanır ve yazı tipi ailelerini, yazı tipi sağlayıcı dosyalarını ve yazı tipi kodlamalarını bildiren komutlar içerir.

Açılan programlar FD dosyalar
Windows
LaTeXEditor
JLatexEditor
AUCTEX
Linux
Lyx
JLatexEditor
Macintosh
LyxMac
AUCTEX

Dosya tipi2DataFlex Data File

geliştirici Data Access
kategori Developer Files
biçim N/A

.FD seçenek numarası 2

DataFlex tarafından kullanılan veri dosyası, iş veritabanı uygulamaları oluşturmak için kullanılan bir 4GL (Dördüncü Nesil Programlama Dili); DataFlex sütun tanımlarının yanı sıra dahili bir DataFlex numarasına referanslar içerir.

Daha fazla bilgi

FD dosyaları DataFlex derleyicisi tarafından program kodu referanslarını veritabanı tablolarıyla ilişkilendirmek için kullanılır.

Açılan programlar FD dosyalar
Windows
Data Access Visual DataFlex

FD Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .fd uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

DataFlex Data File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.