Ana sayfa : Dosya uzantıları : .fbk Dosya

.fbk Dosya uzantısı

Dosya tipi1AutoCAD Civil 3D Field Book File

geliştirici Autodesk
kategori Data Files
biçim Binary

Nedir FBK dosya?

AutoCAD Civil 3D tarafından kullanılan, inşaat mühendisliği tasarımı için kullanılan bir BIM (Bina Bilgi Modellemesi) programı; düz bir metin biçiminde kaydedilmiş ve gözlemlenen nokta verilerini kaydeder; Bir çizime alınabilir.

Daha fazla bilgi

FBK dosyaları AutoCAD Civil 3D'deki ham anket dosyalarından oluşturulabilir. Dönüştürülen veriler daha sonra bir tasarıma veya çizime aktarılabilir.

Açılan programlar FBK dosyalar

Dosya tipi2Microsoft Dynamics NAV Backup File

geliştirici Microsoft
kategori Backup Files
biçim N/A

.FBK seçenek numarası 2

Microsoft Dynamics NAV ile oluşturulan bir veritabanının yedeklenmesi; işletme yönetimi ve analizi için kullanılan finansal verileri içerir; Birincil veritabanı ( .FDB ) dosyası bozulursa veya silinirse verileri geri yüklemek için kullanılabilir.

Daha fazla bilgi

Microsoft Dynamics NAV, daha önce Microsoft Navision olarak adlandırılmıştı.

Açılan programlar FBK dosyalar
Windows
Microsoft Dynamics NAV or Navision

Dosya tipi3Family Tree Maker for Windows Backup File

geliştirici Ancestry.com
kategori Backup Files
biçim N/A

.FBK seçenek numarası 3

Windows için Family Tree Maker ile oluşturulan bir aile ağacının ( .FTW ) dosyasının sıkıştırılmış yedeklemesi; orijinal soy ağacı dosyasının zarar görmesi veya silinmesi durumunda yedek dosya olarak oluşturulabilir; Family Tree Maker'da "Dosya → Yedeği Geri Yükle" seçilerek geri yüklenebilir.

Daha fazla bilgi

Windows için Family Tree Maker ".fbk" dosya uzantısını kullanıyor, DOS için Family Tree Maker yedeklemeleri .FBC dosyası olarak kaydeder.

Açılan programlar FBK dosyalar

FBK Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .fbk uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Family Tree Maker for Windows Backup File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.