Ana sayfa : Dosya uzantıları : .far Dosya

.far Dosya uzantısı

Dosya tipi1FARO Zone File

geliştirici FARO Technologies
kategori Data Files
biçim N/A

Nedir FAR dosya?

FAR dosyası, FARO Zone 2D veya FARO Zone 3D tarafından yaratılan ve adli araştırma ve animasyon ve şemalarla bir sahneyi yeniden oluşturmak için kullanılan güvenlik programları olan bir veri dosyasıdır. 2B veya 3B diyagramlar, modeller, araç çarpışma simülasyonları, mermi yörüngeleri, kan lekesi analizleri ve diğer ölçüm verilerini içerebilir.

Daha fazla bilgi

FAR dosyaları, öncelikle, kullanıcının uçabileceği veya yürüyebileceği ve bir olayla ilgili fikir edinebileceği sahneleri yeniden oluşturmak için adli araştırmalar için kullanılır. Güvenlik planlama amacıyla da kullanılırlar.

FARO Zone 2D ve FARO Zone 3D kullanılarak bir FAR dosyası görüntülenebilir ve düzenlenebilir. Dosya ayrıca, kullanıcıların FAR dosyalarını görüntülemesine izin veren ücretsiz bir program olan FARO Zone Viewer kullanılarak da görüntülenebilir.

Açılan programlar FAR dosyalar

Dosya tipi2The Sims Archive File

geliştirici Electronic Arts
kategori Game Files
biçim Binary

.FAR seçenek numarası 2

Bir FAR dosyası, bir yaşam simülasyon oyunu olan The Sims tarafından kullanılan oyun verilerini içeren bir arşivdir. Oyunda kullanılan nesne koleksiyonunu saklar. FAR dosyalarına oyun sırasında The Sims tarafından referans verilir ve çeşitli üçüncü taraf programlarla paketlerinden çıkarılabilir ve düzenlenebilir.

Daha fazla bilgi

Sims tarafından kullanılan FAR dosyalarına örnekler arasında Animation.far, Textures.far ve Objects.far sayılabilir. Sims, nesne verilerini depolamak için .IFF dosyalarını da kullanır.

Açılan programlar FAR dosyalar
Windows
Dragon UnPACKer
Electronic Arts The Sims
SE Object Manager
Macintosh
Electronic Arts The Sims

Dosya tipi3Farandole Composer Module

geliştirici N/A
kategori Audio Files
biçim N/A

.FAR seçenek numarası 3

Farandole Composer tarafından kullanılan ses izleyici dosya biçimi; ses örneklerini birden fazla parçada çalar.

Açılan programlar FAR dosyalar
Windows
FMJ-Software Awave Studio
Nullsoft Winamp
Schism Tracker
MODPlug Player
MikMod
IPLAY
Linux
Schism Tracker
MikMod
Android
Vitamin/CAIG ZXTune
Macintosh
Nullsoft Winamp
Schism Tracker
CocoModX
MikMod

FAR Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .far uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Farandole Composer Module Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.