Ana sayfa : Dosya uzantıları : .exs Dosya

.exs Dosya uzantısı

Dosya tipi1Blades of Exile Scenario

geliştirici Spiderweb Software
kategori Game Files
biçim N/A

Nedir EXS dosya?

Mac ve Windows sistemleri için eski bir rol yapma oyunu olan Exile Blades için hazırlanan senaryo; belirli bir seviye için bir harita ve görev verisi içerir; Oyuna dahil edilebilir veya bir Sürgün Senaryosu atölyesi yardımcı programı kullanılarak oluşturulmuş olabilir.

Daha fazla bilgi

NOT: Sürgün Bıçakları, ilk olarak 1997 yılında Spiderweb Software tarafından geliştirilmiştir. Kaynak kodu, 2007 yılında serbest bir şekilde kullanıldı.

Açılan programlar EXS dosyalar
Macintosh
Blades of Exile

Dosya tipi2EXS Instrument

geliştirici N/A
kategori Audio Files
biçim N/A

.EXS seçenek numarası 2

Bir EXS dosyası, dijital bir ses iş istasyonu (DAW) olan Logic Pro tarafından kullanılan bir araçtır. Piyano, gitar veya bateri gibi türüne göre bir ses örneği çalmak için Mantık tarafından referans verilen bilgileri içeren bir enstrüman içerir.

Daha fazla bilgi

EXS dosyaları, Logic Pro X ile gelen bir örnekleyici kitaplığı olan EXS24 tarafından kullanılır. Kitaplık, dizgiler, pirinç, sentetik dokular ve piyanolar gibi geniş bir örnek koleksiyonu içerir. EXS24, kendi kaydettiğiniz veya önceden kaydedilmiş sesleri Mantık içindeki bir MIDI parçasından veya MIDI klavyenizden çalmak üzere çalmak için kullanılabilir.

EXS dosyaları "Sampler Instruments" ve Sabit sürücünüzdeki "Mantık" klasöründeki "EXS Fabrika Örnekleri" klasörleri. Bir "Örnekler" klasörü de "Mantık" klasöründe bulunur ve ilişkili EXS dosyasını oynatırken Mantık tarafından başvurulan .WAV veya .AIF dosyaları gibi ses dosyalarını içerir. EXS enstrümanlarını bu klasörlere ekleyebilirsiniz; bunlar daha sonra Mantık’ta enstrümanlar menüsünde görünecektir. Cihaz eklediğinizde Mantık açıksa, cihazın görünmesi için menüyü yenilemeniz gerekir.

Açılan programlar EXS dosyalar
Macintosh
Apple Logic Pro

EXS Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .exs uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

EXS Instrument Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.