Ana sayfa : Dosya uzantıları : .exp Dosya

.exp Dosya uzantısı

Dosya tipi1Melco Embroidery File

geliştirici Melco
kategori Misc Files
biçim Binary

Nedir EXP dosya?

Bir EXP dosyası, Melco EXP biçiminde kaydedilmiş bir nakış CAM (bilgisayar destekli üretim) dosyasıdır. Ticari bir dikiş makinesinin iğnesine bir nakış oluşturmayı söyleyen kodları içerir. EXP dosyaları, kişisel dikiş makineleri tarafından yapılan nakış işlemelerinde kullanılan Bernina USB EXP formatında da kaydedilebilir.

Daha fazla bilgi

Bernina USB EXP dosyaları yalnızca nakışın tasarımını saklar. İplik renkleri içermezler ve dosyaları açmak için kullanılan programın varsayılan iplik renklerini kullanırlar.

NOT: EXP dosyaları en yaygın olarak 830, 780 ve 580 Bernina makineleri tarafından kullanılır. Ancak 630 ve 340 Bernina makineleri tarafından da kullanılabilirler.

Açılan programlar EXP dosyalar

Dosya tipi2Symbols Export File

geliştirici N/A
kategori Developer Files
biçim Text

.EXP seçenek numarası 2

Çeşitli yazılım geliştirme IDE'leri ve derleyicileri tarafından kullanılan geliştirici dosyası; Bir programın verileri ve işlevleri hakkında bilgi olan sembol tablosu verilerini depolar; program bilgilerini bir hata ayıklayıcı gibi başka bir programa bağlamak için kullanılır.

Açılan programlar EXP dosyalar
Windows
Freescale CodeWarrior Development Tools
Macintosh
Apple Xcode

Dosya tipi3Export File

geliştirici N/A
kategori Data Files
biçim N/A

.EXP seçenek numarası 3

Farklı bir program tarafından dışa aktarılan veri dosyası; tipik olarak, programın özel dosya türünden daha standart bir biçimde kaydedilir; böylece dosya başka programlar tarafından açılabilir ve okunabilir; genellikle programda "Dosya → Ver" seçeneğini seçerek verilir.

Daha fazla bilgi

EXP dosyalarını dışa aktaran bazı programlar Intuit QuickBooks ve IBM iSeries yazılımlarını içerir.

Açılan programlar EXP dosyalar
Windows
Intuit QuickBooks Pro
Macintosh
Intuit QuickBooks for Mac

Dosya tipi4CATIA 4 Export File

geliştirici Dassault Systemes
kategori 3D Image Files
biçim Binary

.EXP seçenek numarası 4

CATIA sürüm 4 tarafından oluşturulan dosya, endüstriyel tasarım sürecinde kullanılan bileşenlerin kullanıldığı bir program; 3B modeller, malzeme özellikleri ve özellikleri içeren dışa aktarılmış bir tasarım içerir; tüm tasarım verilerini birlikte dışa aktarmak için kullanılır.

Açılan programlar EXP dosyalar
Windows
Adobe Acrobat
Dassault Systemes CATIA
Linux
Adobe Acrobat
Dassault Systemes CATIA
Macintosh
Adobe Acrobat

Dosya tipi5DX Series Exported Video File

geliştirici Pelco
kategori Video Files
biçim N/A

.EXP seçenek numarası 5

Bir EXP dosyası, DX Serisi dijital video kaydediciler (DVR) tarafından oluşturulan, DX4100 veya 4800 gibi bir izleme videosu içerir. Videoyu, MPEG-4 sıkıştırması ve meta verileri, kayıt saati ve tarihi, kamera numarası, video gibi saklar. format ve kayıt modu.

Daha fazla bilgi

DX Serisi DVR'ler, güvenlik kameraları için girişlerle birlikte gelir.  Bu kameralar, daha sonra DVR'ler tarafından EXP dosyalarında saklanan izleme videosunu çeker. EXP dosyaları daha sonra DX Series Export Viewer kullanılarak oynatılabilir.

Açılan programlar EXP dosyalar

Dosya tipi6Bernina Embroidery File

geliştirici Bernina
kategori Misc Files
biçim Binary

.EXP seçenek numarası 6

Bir EXP dosyası, Bernina USB EXP biçiminde kaydedilen bir nakış CAM (bilgisayar destekli üretim) dosyasıdır. Kişisel bir dikiş makinesinin iğnesine bir nakış oluşturmayı söyleyen durma, atlama ve düzeltme gibi kodlar içerir. EXP dosyaları ayrıca ticari nakışlar için kullanılan Melco EXP formatında da kaydedilebilir.

Daha fazla bilgi

Bernina USB EXP dosyaları yalnızca nakışın tasarımını saklar. Tasarımın renk bilgisi, tipik olarak EXP tasarım dosyası ve Bernina Kişisel Tasarım USB flash sürücüsündeki .BMP resim dosyasında bulunan INF dosyasında bulunur.

EXP dosyaları en yaygın 830, 780 ve 580 Bernina makineleri tarafından kullanılır. Ancak 630 ve 340 Bernina makineleri tarafından da kullanılabilirler.

NOT: EXP dosyaları Tajima Embroidery .DST dosyalarına benzer.

Açılan programlar EXP dosyalar

Dosya tipi7Aurora Expert Trace File

geliştirici Trend Communications
kategori Data Files
biçim N/A

.EXP seçenek numarası 7

Aurora Expert tarafından oluşturulan veri iletişim izleme dosyası; birden fazla cihaz ve konumdaki veri yolunu kaydeden izleme bilgilerini içerir; iletişim trafiğini teşhis ve analiz etmek için kullanılır; PPP, IP, ISDN, V5 ve Frame Relay sistemleri ile çalışır.

Açılan programlar EXP dosyalar
Windows
Trend Communications Aurora Expert

Dosya tipi8SonicWALL Preference File

geliştirici SonicWALL
kategori Settings Files
biçim N/A

.EXP seçenek numarası 8

Bir SonicWALL güvenlik duvarı için yapılandırma bilgilerini ve özel ayarları saklar; güvenlik duvarı ayarlarını aktarmak için başka bir sistem tarafından ihraç edilebilir ve yüklenebilir; varsayılan olarak "sonicwall.exp" olarak adlandırılır, ancak yeniden adlandırılabilir.

Daha fazla bilgi

Sistem → Ayarlar'ı seçip ardından SonicWALL yönetim arayüzünde "Yedekleme Ayarları Oluştur" u tıklayarak oluşturulabilir.

Açılan programlar EXP dosyalar
Windows
SonicWALL SonicOS

EXP Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .exp uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

SonicWALL Preference File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.