Ana sayfa : Dosya uzantıları : .exl Dosya

.exl Dosya uzantısı

Dosya tipi1Export Lister File

geliştirici SysTools
kategori Data Files
biçim N/A

Nedir EXL dosya?

Verme Notları tarafından kullanılan ve Lotus Notes veritabanlarını Microsoft Outlook posta kutularına dönüştürmek için kullanılan bir program; Dışa Aktar Notlarının bazı sürümlerinde bulunan Dışa Aktar Lister aracı kullanılarak oluşturulan .NSF Lotus Notes dosyalarının bir listesini içerir; dönüştürülecek dosyaların listesini depolamak için kullanılır.

Açılan programlar EXL dosyalar
Windows
SysTools Export Notes

Dosya tipi2JSDAI Inclusion or Exclusion List

geliştirici JSDAI
kategori Developer Files
biçim N/A

.EXL seçenek numarası 2

EXPRESS veri modelleme dilinde depolanan verilerin işlenmesi için kullanılan bir API olan JSDAI tarafından kullanılan dosya; Proje için bir içerme listesi veya bir dışlama listesi listesi içerebilir; derleyici tarafından belirli dosyaları dahil etmek veya yok saymak için kullanılır; Çok sayıda proje dosyası olduğunda geliştiricilere yardımcı olur.

Daha fazla bilgi

JSDAI, Eclipse geliştirme yazılımı için bağımsız bir araç veya eklenti olarak kullanılabilir. Geliştiriciler, kaynak kodunu veya derlenmiş çekirdek kitaplığı .JAR dosyalarını geliştirme için kullanmak üzere de indirebilir.

Açılan programlar EXL dosyalar
Windows
Eclipse
Linux
Eclipse IDE for Java Developers
Eclipse
JSDAI
Macintosh
Eclipse

EXL Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .exl uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

JSDAI Inclusion or Exclusion List Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.