Ana sayfa : Dosya uzantıları : .etl Dosya

.etl Dosya uzantısı

Dosya tipiMicrosoft Event Trace Log File

geliştirici Microsoft
kategori System Files
biçim Binary

.ETL seçenek numarası

Bir ETL dosyası, Microsoft işletim sistemlerinde çekirdek olaylarını kullanarak günlükleri oluşturan bir program olan Microsoft Tracelog tarafından oluşturulan bir günlük dosyasıdır. Disk erişimleri veya sayfa hataları gibi izleme oturumları sırasında oluşturulan izleme mesajlarını içerir. ETL dosyaları, bir işletim sisteminin performansını takip ederken yüksek frekanslı olayları kaydetmek için kullanılır.

Daha fazla bilgi

İzleme günlükleri, izleme oturum arabelleklerinde izleme sağlayıcıları tarafından oluşturulur ve işletim sistemi tarafından depolanır. Daha sonra bir günlüğe yazılır ve kullanılan alan miktarını azaltmak için sıkıştırılmış bir ikili biçimde saklanır.

Tracerpt komut satırı yardımcı programını kullanarak ETL dosyalarından raporlar oluşturulabilir. ETL dosyası çıktısı, izin verilen maksimum dosya boyutu gibi birçok seçenekle yapılandırılabilir, böylece günlükler bilgisayarın disk alanı tükenmesine neden olmaz.

Açılan programlar ETL dosyalar

ETL Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .etl uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Microsoft Event Trace Log File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.