Ana sayfa : Dosya uzantıları : .els Dosya

.els Dosya uzantısı

Dosya tipiEasyLanguage Storage File

geliştirici TradeStation Group
kategori Data Files
biçim N/A

.ELS seçenek numarası

Bir ELS dosyası, piyasaları analiz etmek, fırsatları bulmak, işlemleri yapmak ve işlemleri izlemek için kullanılan bir hisse senedi alım satım platformu olan TradeStation tarafından oluşturulan bir veri dosyasıdır. Uygulamada yapılandırılmış bir veya daha fazla analiz tekniği ve stratejisi içerir.

Daha fazla bilgi

ELS dosyası, TradeStation tarafından alım satım stratejileri ve tekniklerini kurtarmak için kullanılan ana dosya türlerinden biridir. Yazılım ayrıca, EasyLanguage arşivlerini saklamak için ELA dosyasını (sürüm 4'te tanıtılmıştır) ve EasyLanguage belgelerini saklamak için ELD dosyasını (sürüm 6'da tanıtılmıştır) oluşturur. ELS dosyaları EasyLanguage Storage (ELS) biçiminde kaydedilir ve TradeStation 2000i ve sonraki sürümleriyle uyumludur.

Bir ELS dosyasını TradeStation'da Dosya → EasyLanguage'i İçe / Dışa Aktar'ı seçerek ve EasyLanguage Arşivini Dışa Aktar'ı seçerek dışa aktarabilirsiniz. .

Bir ELS dosyasını TradeStation'da, Dosya → İçe Aktarma / İçe Aktarma ve ardından İçe Aktar'ı seçip İçe Aktarma Arşivini İçe Aktar seçeneğini belirleyerek içe aktarabilirsiniz.

Açılan programlar ELS dosyalar
Windows
TradeStation

ELS Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .els uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

EasyLanguage Storage File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.