Ana sayfa : Dosya uzantıları : .edxz Dosya

.edxz Dosya uzantısı

Dosya tipiEdraw Compressed XML FIle

geliştirici EdrawSoft
kategori Spreadsheet Files
biçim N/A

.EDXZ seçenek numarası

Bir şema oluşturan program olan Edraw Max tarafından oluşturulan sıkıştırılmış dosya; Edraw Max'in varsayılan şablonlarından oluşturulan özelleştirilmiş diyagramlarınızı içerir; diyagramlar oklardan, şekillerden ve metinden oluşur; Sıkıştırılmış format, projeleri başkalarıyla paylaşmak için idealdir.

Daha fazla bilgi

Bazı şablon kategorileri İşletme Formu, Akış Şeması, Zihin Haritası, Moda Tasarımı, Bilim ve Veri Tabanı'nı içerir. Bu kategorilerin her birinde, kullanmak istediğiniz belirli şablonu seçebilirsiniz.

Bir EDXZ dosyası oluşturmak için önce kullanmak istediğiniz şablonu açmanız gerekir. Bunu Edraw Max'ı açarak yapabilirsiniz, ardından soldaki Yeni sekmesinin altında "Şablon Kategorileri" nden seçip "Şablonlar" dan birini seçebilirsiniz. Şablonunuzu açtıktan sonra, Dosya → Farklı Kaydet ... seçeneğine gidin ve ardından "Farklı kaydet" açılan menüsünden EDXZ uzantısını seçin.

NOT: .EDX dosyasının sıkıştırılmış sürümü.

Açılan programlar EDXZ dosyalar

EDXZ Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .edxz uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Edraw Compressed XML FIle Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.