Ana sayfa : Dosya uzantıları : .ecp Dosya

.ecp Dosya uzantısı

Dosya tipiEasyC Project File

geliştirici Intelitek
kategori Developer Files
biçim Text

.ECP seçenek numarası

Vex robotlarını programlamak için sürükle ve bırak programlama ortamı easyC tarafından oluşturulan proje dosyası; robot mantığını ve komutlarını bir akış şemasında bir dizi görsel blok olarak saklar; easyC tarafından derlenebilir ve sonra talimatları uygulayan bir Vex robotuna yüklenebilir.

Daha fazla bilgi

EasyC, eğitim ortamlarında öğrencilere tasarım ve programlamadaki temelleri öğretmek için kullanılır. Görsel tasarım arayüzü, sözdizimi seviyesi yerine görsel seviyede etkileşime izin verir. Daha ileri düzey kullanıcılar için easyC, C dilinde de programlanabilme özelliğini gösterir.

NOT: ECP dosyaları düz metin biçiminde kaydedilir. EasyC V2 tarafından kullanılırlar ve easyC V4 tarafından içe aktarılamazlar.

Açılan programlar ECP dosyalar

ECP Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .ecp uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

EasyC Project File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.