Ana sayfa : Dosya uzantıları : .dsb Dosya

.dsb Dosya uzantısı

Dosya tipi1Dell DataSafe Backup File

geliştirici Dell
kategori Backup Files
biçim Binary

Nedir DSB dosya?

Inspiron, Studio ve XPS Dell bilgisayar alımlarında bulunan bir yedekleme ve kurtarma uygulaması olan Dell DataSafe Local Backup tarafından oluşturulan yedekleme dosyası; sistem dosyalarını (uygulamalar, sürücüler vb.) ve kullanıcı dosyalarını (fotoğraflar, belgeler vb.) depolayabilir; toplam yedeklemeyi içeren birkaç dosyadan biri olabilir.

Daha fazla bilgi

DSB dosyaları, sistem kontrol noktalarını geri yüklemek veya kayıp verileri kurtarmak için kullanılır. Kullanıcı doğrudan DSB dosyalarıyla etkileşime girmez, bunun yerine DSB dosyalarında depolanan verileri geri yüklemek için DataSafe Yerel Yedekleme uygulaması arabirimini kullanır.

Açılan programlar DSB dosyalar

Dosya tipi2DAZ Studio Binary Script

geliştirici DAZ Productions
kategori 3D Image Files
biçim Binary

.DSB seçenek numarası 2

3D karakter modelleme uygulaması olan DAZ Studio tarafından oluşturulan komut dosyası; Yazılımda, ön ayarları uygulama (poz, karakter, gölgelendirici, malzemeler, ışıklar, kameralar vb.) görevleri otomatikleştiren talimatları içerir; .DS dosyasına benzer, ancak insan tarafından okunabilir metin yerine ikili biçimde kaydedilir; DAZ Studio sürüm 1 ve 2 ile oluşturulmuşsa şifreleme içerebilir.

Daha fazla bilgi

DAZ Studio ön ayarlarını DSB dosyasına kaydetmek istiyorsanız, Dosya → Farklı Kaydet'i seçin ve açılır listeden ön ayarlardan birini seçin. Ayrıca, DS ve .DSE biçimlerinde kaydetme seçeneğiniz de vardır.

Açılan programlar DSB dosyalar
Windows
DAZ 3D DAZ Studio
Macintosh
DAZ 3D DAZ Studio

Dosya tipi3Orchida Embroidery File

geliştirici Orchida Soft
kategori Data Files
biçim N/A

.DSB seçenek numarası 3

Orchida Nakış Sistemi (OES) tarafından kullanılan nakış dosyası formatı; nakış ve örgü tasarımlarını oluşturmak için kullanılır; küçük resim, fotoğraf, taranmış görüntü veya kullanıcı tarafından oluşturulan tasarımlardan oluşturulabilir; Ayrıca, True Type yazı tiplerini de destekler.

Daha fazla bilgi

DSB dosyaları Brother, Barudan, Tajima, ZSK, Pfaff ve Mutlu makineler de dahil olmak üzere birkaç farklı nakış makinesi tarafından desteklenir.

Açılan programlar DSB dosyalar
Windows
Orchida Soft Orchida Embroidery System (OES)

Dosya tipi4Wondershare DVD Slideshow Builder Project

geliştirici Wondershare
kategori Data Files
biçim XML

.DSB seçenek numarası 4

Kullanıcıların dijital fotoğraflardan ve diğer görüntülerden slayt gösterileri oluşturmasına olanak sağlayan bir program olan DVD Slayt Gösterisi Oluşturucusu tarafından oluşturulan proje dosyası; Slayt gösterisine içe aktarılan görüntü ve müzik dosyalarının yanı sıra geçişler, efektler ve DVD menülerine yapılan referansları kaydeder.

Daha fazla bilgi

Resim ve müzik eklemeyi tamamladığınızda, videoyu DVD'ye yazabilir veya slayt gösterisini çeşitli masaüstü ve mobil aygıtlar için birkaç video formatına aktarabilirsiniz. Dışa aktarma formatları .MP4 , .AVI , .WMV , .3GP , .TS ve .TRP biçimlerini içerir.

Açılan programlar DSB dosyalar

DSB Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .dsb uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Wondershare DVD Slideshow Builder Project Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.