Ana sayfa : Dosya uzantıları : .ds2 Dosya

.ds2 Dosya uzantısı

Dosya tipiOlympus DSS Pro Audio File

geliştirici Olympus
kategori Audio Files
biçim Binary

.DS2 seçenek numarası

Olympus tarafından dijital ses kayıtları için geliştirilen ve yüksek oranda sıkıştırılmış bir ses formatı olan Digital Speech Standard Pro (DS2) formatında oluşturulan ses dosyası; tipik olarak, bir kayıt cihazının hafıza kartına kaydedilen bir insan konuşması kaydı içerir; kişisel ve profesyonel notları kaydetmek için kullanılır; çoğunlukla kuleler, araştırmacılar ve doktorlar tarafından; Sıkıştırılmış dosya boyutu nedeniyle e-posta eki olarak göndermek için kullanışlıdır.

Daha fazla bilgi

DS2 dosyaları, bazı Olympus dijital ses kayıt cihazı alımlarında bulunan bir yazılım uygulaması olan DSS Player Pro kullanılarak standart .WAV dosyalarına dönüştürülebilir. DS2 dosyaları da Voelker Yazılımından DSS Dosya Dönüştürücüsü ile dönüştürülebilir.

NOT: DS2 dosyaları oluşturan örnek Olympus cihazları DS-2400, DS-4000 ve DS-5000'i içerir.

Açılan programlar DS2 dosyalar

DS2 Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .ds2 uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Olympus DSS Pro Audio File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.