Ana sayfa : Dosya uzantıları : .drf Dosya

.drf Dosya uzantısı

Dosya tipi1VIZ Render File

geliştirici Autodesk
kategori 3D Image Files
biçim Binary

Nedir DRF dosya?

Autodesk Architecture'ın eski sürümlerinde bulunan bir program olan VIZ Render tarafından oluşturulan Gizli Render Formatı (DRF) dosyası; binaların veya diğer modellenen yapıların oluşturulmuş görüntüsünü kaydeder; 3ds Max'te açılabilir, ancak yalnızca VIZ Render tarafından oluşturulabilir.

Daha fazla bilgi

Bir DRF dosyasını 3ds Max'te açtıktan sonra, DRF dosyalarını kaydetme desteklenmediğinden .MAX dosyası olarak kaydetmelisiniz.

Açılan programlar DRF dosyalar
Windows
Autodesk 3ds Max

Dosya tipi2Dynojet Run File

geliştirici Dynojet Research
kategori Data Files
biçim Binary

.DRF seçenek numarası 2

Dynojet araç teşhis araçları tarafından oluşturulan veri dosyası; araç bilgilerini bir tanılama testinden kaydeder; beygir gücü, hava sıcaklığı, nem, mutlak basınç ve araç modeli verilerini depolayabilir; araç tanılama bilgisini grafiklemek için kullanılır.

Daha fazla bilgi

DRF dosyaları, daha önce Dynojet RunViewer adlı WinPEP (Windows Performans Değerlendirme Programı) kullanılarak görüntülenebilir.

Açılan programlar DRF dosyalar

Dosya tipi3Delphi Resource File

geliştirici Embarcadero Technologies
kategori Developer Files
biçim N/A

.DRF seçenek numarası 3

Bir yazılım geliştirme programlama dili ve IDE olan Delphi tarafından oluşturulan geçici dosya; Bir proje paketlerle derlendiğinde paket gereksinim bilgilerini kaydeder; Yazılım geliştirme sürecinde kullanılır.

Daha fazla bilgi

Bir program dosyayı bulamadığında ya da dosyayı geçici bir konumda oluşturamadığında, DRF dosyalarına bazen Delphi hata mesajlarında atıfta bulunulur. Bunu düzeltmek için uygulamayı açıkça yeniden oluşturabilir veya geçici konumun erişilebilir olduğundan emin olabilirsiniz.

Açılan programlar DRF dosyalar
Windows
Embarcadero Delphi

DRF Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .drf uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Delphi Resource File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.