Ana sayfa : Dosya uzantıları : .dr Dosya

.dr Dosya uzantısı

Dosya tipi1DRM Rights Object

geliştirici N/A
kategori Misc Files
biçim N/A

Nedir DR dosya?

OMA (Açık Mobil İttifak) hakları nesnesini XML biçiminde ve .DCF dosyasının içeriğini şifrelemek için kullanılan anahtarı içerir; DRM (Dijital Hak Yönetimi) şifreli dosyaların açılmasını ve oynatılmasını sağlar

Açılan programlar DR dosyalar

Dosya tipi2My Dark Diary Backup File

geliştirici Zheko
kategori Data Files
biçim N/A

.DR seçenek numarası 2

Bir DR dosyası, günlük yazmak, not almak ve görevleri düzenlemek için kullanılan bir Android uygulaması olan My Dark Diary tarafından oluşturulan bir yedekleme dosyasıdır. Girişlerin metin içeriğini ve girişlerdeki herhangi bir resme referansı içeren bir veya daha fazla giriş içerir. DR dosyaları ayrıca her bir giriş için etiketler ve oluşturma tarihleri içeren her giriş için meta verileri depolar.

Daha fazla bilgi

Bir kullanıcı tarafından bir yedekleme oluşturulduğunda, günlük girişleriyle ilgili diğer dosyalarla .ZIP dosyasına kaydedilir. ZIP dosyası, yedeklemenin oluşturulduğu tarih ve saati içeren DR dosyasıyla aynı şekilde adlandırılır: DiaryApp_YYYYMMDD_HHMMSS.zip.

Ortak DR dosya adları

DiaryApp_YYYYMMDD_HHMMSS.dr - Yedeklemenin oluşturulduğu tarihi ve saati içeren DR dosyalarının adlandırma kuralları.

Açılan programlar DR dosyalar

DR Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .dr uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

My Dark Diary Backup File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.