Ana sayfa : Dosya uzantıları : .dpb Dosya

.dpb Dosya uzantısı

Dosya tipi1DataPilot Backup File

geliştirici Susteen
kategori Backup Files
biçim Binary

Nedir DPB dosya?

Cep telefonu verilerini bilgisayara aktarmak için kullanılan bir program olan DataPilot tarafından oluşturulan dosya; kişileri, kısa mesajları, resimleri, videoları ve diğer cep telefonu verilerini saklayabilir; bir telefonu bilgisayarla senkronize etmek için kullanılır; şifre korumalı olabilir.

Açılan programlar DPB dosyalar

Dosya tipi2DVD Profiler Backup File

geliştirici Invelos Software
kategori Data Files
biçim Binary

.DPB seçenek numarası 2

Kişisel DVD koleksiyonlarıyla ilgili bilgileri izlemek için kullanılan bir program olan DVD Profiler tarafından oluşturulan yedekleme dosyası; DVD veritabanının bir yedeğini kaydeder ve diskografi bilgilerini, kutu görüntülerini, kullanıcı notlarını ve diğer verileri içerir; tam bir yedekleme veya yalnızca kullanıcı tarafından seçilen verileri içeren kısmi bir yedekleme olabilir.

Daha fazla bilgi

Bir yedekleme oluşturmak için, Dosya → Veritabanını Yedekle ... seçeneğini belirleyin. Bir yedeği geri yüklemek için, Dosya → Veritabanını Geri Yükle ... seçeneğini seçin.

Açılan programlar DPB dosyalar

Dosya tipi3FaxMaster Document

geliştirici N/A
kategori Misc Files
biçim N/A

.DPB seçenek numarası 3

Eski bir Windows faks / OCR programı olan FaxMaster tarafından oluşturulan faks belgesi.

Açılan programlar DPB dosyalar
Windows
Caere FaxMaster

DPB Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .dpb uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

FaxMaster Document Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.