Ana sayfa : Dosya uzantıları : .dim Dosya

.dim Dosya uzantısı

Dosya tipi1[email protected] Raw Disk Image Backup File

geliştirici [email protected] Data Recovery Software
kategori Backup Files
biçim N/A

Nedir DIM dosya?

Active @ Disk Image tarafından oluşturulan ve bir Windows yedekleme ve kurtarma programı olan ham disk görüntüsü yedekleme; disk veya bölüm geometrisini tanımlayan yapılandırma verilerini içeren bir ham disk görüntüsünü saklar.

Daha fazla bilgi

Active @ ile ham disk görüntüsü oluşturduğunuzda, tüm sektörleri, kullanılmış ve kullanılmamış tüm alanları içeren, seçilen bir fiziksel sabit disk veya mantıksal bölümden aynı bir kopya oluşturabilirsiniz. DIM ham disk görüntüsü temel olarak gelecekteki veri kurtarma veya Windows olmayan işletim sistemlerini yedekleme için kullanılır.

"Disk İşlemleri" veya "Araçlar" altında "Ham Görüntü Oluştur" u seçerek ham görüntü oluşturabilirsiniz. Menü çubuğunda Bir ham disk görüntüsü oluşturduğunuzda iki dosya oluşturulur. Veri tanımını içeren bir DIM dosyası oluşturulurken, verileri tutmak için başka bir dosya oluşturulur. Bu veri dosyası, ham disk görüntüsünün adından sonra adlandırılır ve "dim" uzantısına "001" eklenir. Ham disk görüntünüz "DiskImage" olarak adlandırılmışsa, veri dosyası DiskImage.dim.001 olarak adlandırılır. Birden fazla veri dosyasına ihtiyaç duyulursa, uzantıya eklenen "002" ile başka bir dosya oluşturulur.

Açılan programlar DIM dosyalar

Dosya tipi2DIME File

geliştirici N/A
kategori Encoded Files
biçim N/A

.DIM seçenek numarası 2

İnternet üzerinden veri göndermek için kullanılan ikili mesaj formatı; farklı tip ve büyüklükteki bir veya daha fazla yükü tek bir mesajda kapsüllenebilir; yük uzunluğu, yük türü ve bir yük yükü tanımlayıcısı içerir.

Daha fazla bilgi

DIME mesajlarını tanıyan web sunucuları ve posta sunucuları, kapsüllenmiş dosyayı orijinal eke çevirecek, böylece son kullanıcı tarafından açılabilir.

Açılan programlar DIM dosyalar
Windows
DIME parser
Linux
DIME parser
Macintosh
DIME parser

DIM Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .dim uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

DIME File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.