Ana sayfa : Dosya uzantıları : .dge Dosya

.dge Dosya uzantısı

Dosya tipiEnterprise Test Server Declaration Generator File

geliştirici Micro Focus
kategori Developer Files
biçim Text

.DGE seçenek numarası

DGE dosyası, bir IBM anabilgisayar test ortamı uygulaması olan Micro Focus Enterprise Test Server tarafından kullanılan bir veri dosyasıdır. COBOL, PL / I veya C dillerinde bir veya daha fazla bildirim dosyası oluşturmak için talimatlar içerir. DGE dosyaları, bir işlemi temsil eden her satırda bilgileri düz metin olarak depolar.

Daha fazla bilgi

DGE dosyaları genellikle, bir kullanıcı Enterprise Test Sunucusu'ndaki Beyan Oluşturucu penceresindeki özelliklere girdiğinde ve SAVE AS düğmesini tıkladığında oluşturulur. Dosyalar ayrıca bir metin editörü kullanılarak oluşturulabilir ve .TXT dosyasının ".txt" uzantısını ".dge" olarak yeniden adlandırabilir.

DGE dosyasını Enterprise Test Server'da çalıştırarak çalıştırabilirsiniz. Enterprise Developer komut isteminde Beyan Oluşturucu'nun toplu sürümü. "Dclg40n" programını aşağıdaki sözdizimiyle çağırabilirsiniz:

dclg40n [-iIniFile -r -n] -b dosyaadı

Örneğin, DGE dosyası example.dge ise , sözdizimi aşağıdaki olabilir:

dclg40n -bc: \ BATCH \ EXAMPLE

Açılan programlar DGE dosyalar

DGE Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .dge uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Enterprise Test Server Declaration Generator File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.