Ana sayfa : Dosya uzantıları : .ddt Dosya

.ddt Dosya uzantısı

Dosya tipi1Football Manager Keep Player Data File

geliştirici Sports Interactive
kategori Game Files
biçim Text

Nedir DDT dosya?

Football Manager, oyuncuların mali kaynaklarını, kadrolarını ve futbol takımlarının diğer yönlerini yönettiği bir oyun; Futbol oyuncuları ve takımları için ithalatı açıklayan düz metin talimatları içerir.

Daha fazla bilgi

DDT dosyaları, özel oyuncuları takım kadrolarına tutmak ve yüklemek için standart oyun veritabanını genişletmek için kullanılır.

NOT: Aktif olmayan liglerdeki takımlardan oyuncular genellikle yeni oyun Futbol Menajeri'nde yaratılmıştır. Bu oynatıcıları korumak için bir DDT dosyası kullanın.

Açılan programlar DDT dosyalar
Windows
Sports Interactive Football Manager
Macintosh
Sports Interactive Football Manager

Dosya tipi2Diagram Designer Template

geliştirici Michael Vinther
kategori Data Files
biçim Binary

.DDT seçenek numarası 2

Akış çizelgeleri ve UML diyagramları oluşturmak için kullanılan ücretsiz bir diyagram editörü olan Diagram Designer tarafından oluşturulan şablon dosyası; Diyagram nesnelerini, bağlantı çizgilerini ve metni içerir.

Daha fazla bilgi

DDT dosyaları, nesne yönelimli program kodu, iş süreçleri ve diğer kavramsal çizimlerle ilgili teknik belgeleri depolamak için kullanılır.

Açılan programlar DDT dosyalar

Dosya tipi3Jill of the Jungle Music File

geliştirici Epic Games
kategori Audio Files
biçim Binary

.DDT seçenek numarası 3

Jungle Jill'in kullandığı ve oyuncuların Jill'i orman temelli seviyelerde kontrol ettiği bir oyun; MIDI formatının azaltılmış bir versiyonu olan Yaratıcı Müzik Formatında (CMF) saklanan oyun ses verilerini içerir.

Daha fazla bilgi

DDT dosyaları oyun sırasında ses çalmak için kullanılır.

Açılan programlar DDT dosyalar
Windows
Epic Games Jill of the Jungle

Dosya tipi4Age of Mythology Textures File

geliştirici Microsoft
kategori Raster Image Files
biçim Binary

.DDT seçenek numarası 4

Gerçek zamanlı bir strateji oyunu olan Age of Mythology (AOM) tarafından kullanılan grafik dosyası; genellikle .BAR dosyası içinde paketlenir ve 3D oyun modellerine uygulanan dokuları içerir; kahramanlar, simgeler, arazi nesneleri ve ordu birimleri gibi nesneleri tekstüre etmek için kullanılır.

Daha fazla bilgi

DDT dosyaları bir BAR dosyasından çıkarılabilir ve ayrıca AOM Düzenleme adı verilen AOM Düzenlemesi kullanılarak .BMP biçimine dönüştürülebilir. Çıkartıldıktan sonra herhangi bir görüntü düzenleyici kullanılarak düzenlenebilirler ve ardından AOM Edit kullanılarak tekrar DDT formatına dönüştürülebilirler.

DDT dosyaları birden fazla çözünürlüğü destekler, ancak grafiğin boyutları iki güçte olmalıdır. Örneğin, bir 100x100 doku 200x200 ve 400x400 boyutlarını kullanabilir, ancak 300x300'ü kullanamaz.

Açılan programlar DDT dosyalar

DDT Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .ddt uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Age of Mythology Textures File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.