Ana sayfa : Dosya uzantıları : .dcp Dosya

.dcp Dosya uzantısı

Dosya tipi1Delphi Compiled Package

geliştirici Embarcadero Technologies
kategori Developer Files
biçim Binary

Nedir DCP dosya?

Asıl derlenmiş paketten oluşan ikili dosya; sembol bilgisini ve ek başlık bilgisini içerir; Delphi IDE tarafından bir proje oluşturmak için gerekli.

Açılan programlar DCP dosyalar
Windows
Embarcadero Delphi

Dosya tipi2Adobe DNG Camera Profile

geliştirici Adobe Systems
kategori Settings Files
biçim Binary

.DCP seçenek numarası 2

Adobe Photoshop ve Lightroom gibi Adobe resim düzenleme ürünleri tarafından kullanılan dijital negatif (DNG) kamera profili; bir RAW dijital fotoğrafını içe aktarırken başlangıç renk oluşturma ayarlarını içerir; Dijital ham görüntü verileri için renk bilgilerinin yorumunu açıklar.

Daha fazla bilgi

Adobe, web sitelerinde birkaç DNG kamera profili yayınlamaktadır. Bu profiller, farklı dijital kamera türlerinden ham görüntüleri almak için kullanılabilir. Adobe'nin ücretsiz bir uygulaması olan Adobe'nin DNG Profil Düzenleyicisi kullanılarak özel profiller oluşturulabilir.

NOT: Birçok RAW dijital resim formatı, kamuya açık bir arşivleme standardı olan .DNG formatına dönüştürülebilir. Adobe Systems tarafından.

Açılan programlar DCP dosyalar
Windows
Adobe Photoshop
Adobe Lightroom
Macintosh
Adobe Photoshop
Adobe Lightroom
Adobe DNG Profile Editor

DCP Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .dcp uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Adobe DNG Camera Profile Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.