Ana sayfa : Dosya uzantıları : .db-wal Dosya

.db-wal Dosya uzantısı

Dosya tipiSQLite Database Write-Ahead Log File

geliştirici SQLite
kategori Database Files
biçim Binary

.DB-WAL seçenek numarası

SQLite 3.7.0 veya daha yenisi tarafından oluşturulan geçici veri tabanı dosyası, genellikle mobil ve masaüstü uygulamalarına gömülü kompakt bir veri tabanı programı; veritabanına yönelik ileriye dönük günlük (WAL) bilgilerini kaydeder; veritabanı tarafından otomatik olarak oluşturulur ve yönetilir.

Daha fazla bilgi

SQLite popüler bir gömülü veritabanı teknolojisi olduğundan, DB-WAL, .DB-SHM ve SQLite kullanan uygulamalara sahip diğer geçici veritabanı dosyalarını görebilirsiniz.

NOT: SQLite yazarken - günlüğe kaydetme düzeni yerine, tüm veritabanı değişiklikleri veritabanına işlenmeden önce DB-WAL dosyasına yazılır. WAL, SQLite’ın varsayılan "geri alma günlüğü" politikasına alternatif bir şema olarak tanıtıldı.

Açılan programlar DB-WAL dosyalar
Windows
SQLite
Linux
SQLite
Macintosh
SQLite

DB-WAL Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .db-wal uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

SQLite Database Write-Ahead Log File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.