Ana sayfa : Dosya uzantıları : .cxi Dosya

.cxi Dosya uzantısı

Dosya tipiFMAT RAW Image

geliştirici Applied Biosystems
kategori Camera Raw Files
biçim N/A

.CXI seçenek numarası

İnsan hücrelerini incelemek için kullanılan bir araç olan FMAT 8100 HTS System tarafından oluşturulan görüntü; Taranan spesifik kuyucukların RAW görüntü verilerini veya bir boncuk tablasını içerir.

Daha fazla bilgi

CXI resimler üç farklı şekilde görüntülenebilir:

Bir kez yaratıldığında, CXI resim dosyaları "Görüntüler" klasörüne yerleştirilir. Her görüntü alt klasörü, taranan her kuyucuk için bir CXI görüntü dosyası içerir. CXI görüntü dosyası, taranan kuyunun konumuna göre adlandırılır. Örneğin, Img02x0C.cxi, görüntü verilerinin sütun 2 ve C satırındaki bir kuyucuktan alındığını belirtir.

Bir CXI görüntüsü, FMAT programı aracılığıyla JPEG formatına aktarılabilir. Dosya → Görüntüyü Dışa Aktar'ı seçin, dosyayı "İçeri bak" açılır menüsünden yerleştirmek istediğiniz klasörü seçin, dosyayı adlandırın ve Kaydet'i tıklayın.

Açılan programlar CXI dosyalar

CXI Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .cxi uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

FMAT RAW Image Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.