Ana sayfa : Dosya uzantıları : .cwt Dosya

.cwt Dosya uzantısı

Dosya tipi1Cakewalk SONAR Template

geliştirici Cakewalk
kategori Audio Files
biçim N/A

Nedir CWT dosya?

Dijital ses iş istasyonu (DAW) uygulaması olan Cakewalk SONAR tarafından oluşturulan şablon; önceden tanımlanmış veya kullanıcı tanımlı ayarları içerir; müzik ve ses örneklerini düzenlemek için kullanılır; giriş kazancı / pan, ses seviyesi, tempo ve hoparlör çıkışları gibi farklı ses efektleri için ayarları içerir.

Daha fazla bilgi

CWT uzantısıyla kendi şablonunuzu oluşturmak için ayarlarınızı özelleştirin, Dosya → Kaydet veya Farklı Kaydet ... seçeneğini belirleyin, dosyanızı adlandırın, kaydetme konumunu seçin (veya programdaki varsayılan konum olarak bırakın). klasöründe) "Farklı kaydet" açılır menüsünü tıklayın, "Şablon" u seçin ve Kaydet'i tıklayın.

CWT dosyanızı açmak için Dosya → Aç ... 'ı seçin, CWT dosyanıza gidin, veya "Klasöre Git" açılır menüsünü tıklayın ve dosyanızı program klasöründeki varsayılan konuma kaydettiyseniz "Şablon dosyaları" seçeneğini seçin ve Aç'ı tıklayın.

Açılan programlar CWT dosyalar
Windows
Cakewalk SONAR

Dosya tipi2ChordWizard Template

geliştirici ChordWizard Software
kategori Page Layout Files
biçim N/A

.CWT seçenek numarası 2

Songtrix tarafından kullanılan, müzik hakkında bilgi edinmek ve müzik yapmak için kullanılan bir program; rapor yazdırırken tutarlı bir görsel stil sağlamak için bir rapor tasarımının ayarlarını saklar; sembol formasyonu, boyutlandırma, renkler, yazı tipleri, parça seçimi ve hizalama verilerini içerir.

Daha fazla bilgi

Şablonlar, Personel Sayfası, Lirik Sayfa ve Akor Sokağı olan üç farklı rapor türünün tasarımında kullanılır. Her rapor türünün farklı bir ayar koleksiyonu vardır, bu nedenle şablonlar farklı raporlarla uyumlu değildir.

Bir rapor tasarım şablonunu Dosya → Yazdır ... 'ı seçip "Şablon" bölümünün altındaki Kaydet ...' i tıklatarak kaydedebilirsiniz. Şablon dosyası herhangi bir yere kaydedilebilir ancak kullanıma hazır olması için uygulama dizini içindeki "Şablonlar" klasörüne kaydedilmelidir.

NOT: Songtrix, bronz, gümüş ve altın sürümlerinde bulunur , başlangıç, orta ve ileri seviye kullanıcılara yöneliktir.

Açılan programlar CWT dosyalar
Windows
ChordWizard Songtrix

Dosya tipi3ClarisWorks Texture File

geliştirici ClarisWorks
kategori Vector Image Files
biçim N/A

.CWT seçenek numarası 3

Kelime işlem, elektronik tablo düzenleme ve çizim için kullanılan bir program olan ClarisWorks tarafından oluşturulan dosya; ClarisWorks'te çizim işlevi tarafından başvurulan dokular içerir.

Daha fazla bilgi

NOT: ClarisWorks 1998'de AppleWorks oldu. AppleWorks daha sonra Apple'ın iWork Suite'inde çözüldü. AppleWorks’e yapılan son güncelleme Ocak 2004’te Mac için 6.2.9 sürümüyle geldi.

Açılan programlar CWT dosyalar
Macintosh
Apple AppleWorks
Apple ClarisWorks

CWT Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .cwt uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

ClarisWorks Texture File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.