Ana sayfa : Dosya uzantıları : .cvx Dosya

.cvx Dosya uzantısı

Dosya tipiCanvas Drawing File

geliştirici ACD Systems
kategori Vector Image Files
biçim Binary

.CVX seçenek numarası

Teknik resimler ve diğer çizimler oluşturmak için kullanılan bir program olan Canvas tarafından oluşturulan çizim dosyası; hem raster hem de vektör grafikleri içerebilir; ayrıca katmanlar ve görüntü efektleri gibi proje çizim ayarlarını içerir; Canvas'a özel .CVI resim olarak kaydedilebilir veya 40'ın üzerinde farklı raster ve vektör dosya formatından birine dışa aktarılabilir.

Daha fazla bilgi

CVX dosyaları Canvas 9 sürümüyle tanıtıldı. Canvas 11 hala çizim projelerini kaydetmek için varsayılan uzantı olarak ".cvx" kullanıyor. CVX dosyaları Canvas 6 ve sonraki sürümleriyle uyumludur.

NOT: ACD Systems, 2005 yılında piyasaya sürülen Canvas X'ten Mac için Canvas geliştirmeyi durdurdu. Canvas 11 yalnızca Windows için geliştirildi.

Açılan programlar CVX dosyalar
Windows
ACD Systems Canvas
ACD Systems ACDSee
Macintosh
ACD Canvas 9 Viewer

CVX Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .cvx uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Canvas Drawing File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.