Ana sayfa : Dosya uzantıları : .ctf Dosya

.ctf Dosya uzantısı

Dosya tipi1WhereIsIt Catalog File

geliştirici Robert Galle
kategori Data Files
biçim Binary

Nedir CTF dosya?

Medya koleksiyonunun bir kataloğunu içerir; CD-ROM'ları, DVD'leri, ses CD'lerini, sabit sürücüleri, çıkarılabilir sürücüleri, ağ sürücülerini ve Windows tarafından tanınan diğer depolama ortamlarını içerebilir.

Açılan programlar CTF dosyalar
Windows
WhereIsIt

Dosya tipi2PSP Custom Theme File

geliştirici N/A
kategori Settings Files
biçim N/A

.CTF seçenek numarası 2

CTF dosyası, taşınabilir bir oyun konsolu olan Sony PlayStation Portable (PSP) tarafından kullanılan özel bir tema içerir. Özel tema ayarlarını saklar ve PSP arayüzünde görünen .BMP duvar kağıdını ve önizleme resmini ve .PNG simgesini içerir. CTF dosyaları, PSP kullanıcılarının PSP aygıtları için kendi temalarını oluşturmalarını sağlar.

Daha fazla bilgi

CTF dosyaları, yalnızca cihazın özel .PRX CXMB eklentisinin kurulu olması durumunda PSP'ye uygulanabilir. Eklenti yüklü değilse, PSP temayı yükleyemez.

Açılan programlar CTF dosyalar
Windows
Used by the Sony PSP with the CXMB plugin installed
Linux
Used by the Sony PSP with the CXMB plugin installed
Macintosh
Used by the Sony PSP with the CXMB plugin installed

Dosya tipi3Content Transformation File

geliştirici ECMG
kategori Misc Files
biçim N/A

.CTF seçenek numarası 3

Dosya meta verilerini farklı bir biçime veya yapıya dönüştürmek için kullanılan dönüşüm bilgilerini içerir; genellikle Content Definition ( .CDF ) Dosyalarına uygulanır.

Daha fazla bilgi

CTF dosyaları, farklı yapıdaki birden fazla dosyayı birleştirilmiş bir formata dönüştürmek için kullanılabilir. Bu, bir kerede birçok dosyayı toplu olarak yüklemeyi veya geçirmeyi mümkün kılar.

Açılan programlar CTF dosyalar
Windows
ECMG FileMatica

Dosya tipi4AVG Update Control File

geliştirici AVG Technologies
kategori Misc Files
biçim N/A

.CTF seçenek numarası 4

AVG virüsten koruma ve güvenlik yazılımını güncellemek için kullanılan dosya biçimini güncelleyin; yeni güncelleştirmeleri kullanıma sunulduktan sonra indiren AVG TCP Server veya AVGINET Lite programları kullanılarak indirilebilir; AVG'nin Otomatik Güncelleme özelliğini kullanarak kurulabilir.

Daha fazla bilgi

CTF dosyaları bozulursa, karşılık gelen AVG programı güncellenmeyebilir. Bu sorun AVG'nin deleteupdatefiles.exe yardımcı programını çalıştırarak veya CTF dosyalarını manuel olarak kaldırarak ve güncellemeleri tekrar indirerek çözülebilir. Bu dosyalar genellikle avginfoavi.ctf ve avginfowin.ctf olarak adlandırılır ve \ ProgramData \ avg8 \ update \ download klasörüne kaydedilir.

Açılan programlar CTF dosyalar
Windows
AVG AntiVirus
AVG Internet Security

CTF Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .ctf uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

AVG Update Control File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.