Ana sayfa : Dosya uzantıları : .cs1 Dosya

.cs1 Dosya uzantısı

Dosya tipiCaptureShop 1-shot Raw Image

geliştirici Sinar
kategori Camera Raw Files
biçim N/A

.CS1 seçenek numarası

CS1 dosyası, Sinarback 44 kamerası tarafından 1 çekim modunda oluşturulan ham görüntüdür. 16 milyon piksel çözünürlüğü destekleyen ham bir görüntü içerir. CS1 dosyaları genellikle hareketli fotoğraf görüntülerini saklamak için kullanılır.

Daha fazla bilgi

CS1 dosyaları Sinar CaptureShop yazılımı ile açılabilir. CaptureShop yazılımı, pozlama ve renk tonları dahil olmak üzere görüntüyü görüntülemenizi ve düzenlemenizi sağlar. Ancak, Sinar CaptureShop artık geliştirilmemiştir veya indirilemez. Programın yerini CaptureFlow aldı.

Sinar, yüksek çözünürlüklü görüş kameralarında uzmanlaşmış bir İsviçre şirketidir. Bu kameralar genellikle manzara, stüdyo ve mimari görüntüleri yakalamak için kullanılır. Sinar, Still, Industrial, Nature, Architectural ve Reprodüksiyon fotoğrafçılığı anlamına gelen SINAR kısaltmasından gelir.

Açılan programlar CS1 dosyalar
Macintosh
Sinar CaptureShop

CS1 Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .cs1 uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

CaptureShop 1-shot Raw Image Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.