Ana sayfa : Dosya uzantıları : .compositefont Dosya

.compositefont Dosya uzantısı

Dosya tipiWindows Composite Font File

geliştirici Microsoft
kategori Font Files
biçim XML

.COMPOSITEFONT seçenek numarası

Windows uygulamaları tarafından farklı yazı tiplerini görüntülemek için kullanılan XML dosyası; font ailelerinin tanımlarını içerir ve her font ailesinin adını, ağırlığını, stilini, altı çizili ve üstü çizili ayarını içerir; Çok dilli yazı tipleri oluşturmak veya sistemde eksik olan belirli karakterler için geri dönüş mekanizması sağlamak için kullanılabilir.

Daha fazla bilgi

COMPOSITEFONT dosyaları, çok dilli yazı tipleri, yazı tipi geri dönüşü, yazı tipi bağlama, yazı tipi birliği ve son kullanıcı tanımlı karakterlerin (EUDC) sorunlarını çözmek için kullanılan Win32 mekanizmalarının yerini alır. Bileşik fontlara System.Windows.Media Windows Presentation Foundation (WPF) API'sinin FontFamily ve Typeface bölümleri kullanılarak erişilebilir.

Bileşik font dosyaları, Microsoft Visual Studio gibi bir Windows yazılım geliştirme IDE'si kullanılarak oluşturulabilir. . Ayrıca, bir XML metin biçiminde saklandıklarından, bir metin düzenleyicisiyle de düzenlenebilirler.

Açılan programlar COMPOSITEFONT dosyalar

COMPOSITEFONT Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .compositefont uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Windows Composite Font File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.