Ana sayfa : Dosya uzantıları : .cma Dosya

.cma Dosya uzantısı

Dosya tipi1Coach Activity File

geliştirici CMA Foundation
kategori Data Files
biçim N/A

Nedir CMA dosya?

Coach tarafından yaratılan ve kullanılan, kullanıcıların dinamik modeller yapmalarını sağlayan Hollandalı bir bilgisayar modelleme programı olan aktivite dosyası; resimler, videolar ve metinler gibi belgede görünen tüm unsurlarla birlikte bir ölçüm veya kontrol aktivitesini saklar; Koç proje klasörlerinde saklanır.

Daha fazla bilgi

CMA etkinlik dosyaları ve .CMR sonuç dosyaları, etkinlik dosyalarının yalnızca etkinliği içermesi dışında benzer veriler içeriyor. Sonuç dosyaları, bir öğrencinin etkinlik dosyasındaki çalışma sonuçlarını içerir.

NOT: Koç, 8 ila 20 yaşları arasındaki öğrenciler için tasarlanmış bir programdır. Genellikle eğitim araçları nedeniyle okullarda kullanılır.

Açılan programlar CMA dosyalar
Windows
CMA Coach

Dosya tipi2TM1 Exported Cube File

geliştirici IBM
kategori Database Files
biçim Text

.CMA seçenek numarası 2

Stratejik bir iş planlama uygulaması olan Cognos TM1 (eski adıyla Applix TM1) tarafından verilen veritabanı dosyası; düz bir metinle virgülle ayrılmış biçimde kaydedilmiş; iş zekası bilgilerini içeren çok boyutlu bir veritabanı olan bir "küp" için veri içerir.

Daha fazla bilgi

CMA dosyaları, kullanıcıların elektronik tablo programları gibi diğer uygulamalarda kullanılmak üzere veri vermelerini sağlar.

Açılan programlar CMA dosyalar

Dosya tipi3OCaml Library

geliştirici N/A
kategori Developer Files
biçim Binary

.CMA seçenek numarası 3

OCaml programlama diliyle kullanılmak üzere oluşturulan geliştirici kütüphanesi; OCaml programlarında çağrılabilecek fonksiyonların bir koleksiyonunu içerir; genellikle OCaml kaynak kodu dosyaları ( .ML ) içerisinde referanslanır ve #load yönergesi ile yüklenebilir.

Açılan programlar CMA dosyalar
Linux
OCaml

CMA Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .cma uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

OCaml Library Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.