Ana sayfa : Dosya uzantıları : .cm0013 Dosya

.cm0013 Dosya uzantısı

Dosya tipiSamsung Smart TV Index File

geliştirici Samsung
kategori System Files
biçim Text

.CM0013 seçenek numarası

CM0013 dosyası, Samsung Smart TVs tarafından seçilen bir veri dosyasıdır. TV'ye bir HDD veya flash sürücü gibi bir depolama aygıtı bağlandığında bir Smart TV tarafından üretilir. CM0013 dosyası, Smart TV'nin depolama aygıtındaki multimedya dosyalarını oynatmasını sağlayan bağlı depolama aygıtında bulunan dosyaların bir dizinini içerir.

Daha fazla bilgi

Multimedya dosyalarını oynatmak için Smart TV'ye bağlanmak için bir depolama aygıtı kullanıyorsanız, yalnızca CM0013 dosyasıyla karşılaşırsınız. Depolama aygıtınızı Samsung Smart TV'den çıkardığınızda ve bilgisayarınıza bağladığınızda, dosyalarınız gizlenir veya kilitlenir ve depolama aygıtınızda görünen tek dosya CM0013 dosyasıdır. CM0013 dosyasını sildiğinizde ve depolama aygıtını Smart TV'ye yeniden bağlarsanız, dosyalarınız yeniden görünebilir.

NOT: CM0013 dosyaları kötü amaçlı değildir.

Açılan programlar CM0013 dosyalar

CM0013 Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .cm0013 uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Samsung Smart TV Index File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.