Ana sayfa : Dosya uzantıları : .ci Dosya

.ci Dosya uzantısı

Dosya tipi1Windows Content Indexer Catalog File

geliştirici Microsoft
kategori System Files
biçim Binary

Nedir CI dosya?

Windows 2000 ve daha sonra kullanılan işletim sistemi arama dosyası; Windows'un dosya sistemi arama sonuçlarını görüntülemek için kullandığı bir arama bilgileri dizinini kaydeder; Arama bilgilerinin miktarı nedeniyle dosya boyutunda büyük olabilir.

Daha fazla bilgi

CI dosyaları genellikle \ catalog.wci \ adlı bir klasördeki kullanıcı veya sistem dizinlerinde bulunur. Sistem düzeyinde dosyalar oldukları için manuel olarak açılmamalı veya düzenlenmemelidir.

CI dosyaları C: \ Windows \ System32 \ programı olan Windows Search hizmeti (eskiden Dizin Oluşturma Hizmeti) tarafından oluşturulur. cisvc.exe. Bu hizmet, Windows Başlat menüsü arama kutusuna "Windows Search" yazarak bulunabilen Windows Özellikleri penceresi kullanılarak kapatılabilir. Ancak, bir kez kapatıldığında, Windows Arama artık Windows Gezgini'nde veya Başlat menüsünden kullanılamaz.

Açılan programlar CI dosyalar
Windows
Microsoft Windows

Dosya tipi2PolySpace Preprocessed Code File

geliştirici The MathWorks
kategori Developer Files
biçim Text

.CI seçenek numarası 2

C ++ ve Ada kaynak kodunda statik analiz yapmak için kullanılan bir kod doğrulama aracı PolySpace tarafından kullanılan derleyici dosyası; dosyada tamamen genişletilen başlıklar, makrolar ve diğer yapılar hariç, derlenmekte olan orijinal dosyanın bir kopyasını içerir.

Daha fazla bilgi

PolySpace derleyicisi, özel derleme hatası bilgilerini geliştiriciye bildirmek için CI dosyalarını kullanır.

Açılan programlar CI dosyalar

CI Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .ci uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

PolySpace Preprocessed Code File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.