Ana sayfa : Dosya uzantıları : .chart Dosya

.chart Dosya uzantısı

Dosya tipiGuitar Rhythm Chart File

geliştirici N/A
kategori Text Files
biçim Text

.CHART seçenek numarası

CHART dosyası, Faz Kayması, Klon Kahramanı, Gitar Kahramanı: Aerosmith ve Ateşli Fret'ler gibi çeşitli gitar ritmi video oyunları tarafından kullanılan bir veri dosyasıdır. Serbestçe yerleştirilmiş notlar, olaylar, pratik mod bölümleri ve yıldız gücü cümleleri gibi oyun özelliklerini içerir.

Daha fazla bilgi

Moonscraper Chart Editor 1.2’de açık olan CHART dosyası 1.2

Çoğu gitar ritim oyuncusu, notları değiştirmek istemedikleri sürece CHART dosyasıyla karşılaşmaz veya kendilerini yaratın. Notları değiştirmek isterseniz, Feedback ve Moonscraper Chart Editor'ı kullanarak CHART dosyalarını açabilir ve düzenleyebilirsiniz.

CHART dosyası düz olarak saklandığından Notepad veya TextEdit gibi bir metin düzenleyicisini de kullanabilirsiniz. Metin.  Bununla birlikte, bu yöntem notları değiştirmek için bir arayüz sağlayan FeedBack ve Moonscraper Chart Editor seçeneklerinde olduğu kadar kullanışlı değildir. Bir CHART dosyasında, N bir notu temsil eder ve S bir yıldız gücü cümlesini temsil eder.

NOT: CHART dosyalarını Guitar Hero III'e aktarabilirsiniz: Rock: Guitar Hero Efsaneleri: Guitar Hero Three Kontrol Panelini Kullanarak Aerosmith (GHTPC).

Açılan programlar CHART dosyalar
Windows
Microsoft Notepad
FeedBack
Moonscraper Chart Editor
Frets on Fire
Phase Shift
Clone Hero
Guitar Hero Three Control Panel

CHART Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .chart uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Guitar Rhythm Chart File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.