Ana sayfa : Dosya uzantıları : .cdlx Dosya

.cdlx Dosya uzantısı

Dosya tipi1Audition CD Layout File

geliştirici Adobe Systems
kategori Audio Files
biçim N/A

Nedir CDLX dosya?

Bir kayıt ve ses prodüksiyon uygulaması olan Adobe Audition tarafından oluşturulan Audio CD düzen dosyası; Adobe Audition CS6 ile tanıtıldı ve bir kullanıcının farklı ses parçalarının düzenini kaydetmesine ve daha sonra bunları bir CD'ye yazmasına izin veriyor; Audition'ın desteklediği herhangi bir formattaki sesi destekler.

Açılan programlar CDLX dosyalar
Windows
Adobe Audition
Macintosh
Adobe Audition

Dosya tipi2ConceptDraw PRO XML Library File

geliştirici Computer Systems Odessa
kategori Vector Image Files
biçim XML

.CDLX seçenek numarası 2

Bir iş veri şeması aracı olan ConceptDraw PRO tarafından kullanılan kütüphane dosyası; bir diyagram veya grafik gibi veri görselleştirmesinde kullanılabilecek şekiller veya nesneler içerir; XML biçiminde kaydedildi.

Daha fazla bilgi

CDLX dosyasını oluşturmak için, Dosya → Kütüphane → Farklı Kaydet ... seçeneğini seçin, dosyayı adlandırın, kaydetme konumunu seçin, "Dosya Biçimi" nden "CDLX (ConceptDraw XML Kütüphaneleri, * .cdlx)" seçeneğini seçin "açılır menüyü seçin ve Kaydet'i tıklayın.

NOT: CDLX dosyası, Binary formatı yerine XML biçiminde veri depolaması dışında .CDL dosyasıyla aynıdır.

Açılan programlar CDLX dosyalar
Windows
CS Odessa ConceptDraw PRO
Macintosh
CS Odessa ConceptDraw PRO

CDLX Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .cdlx uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

ConceptDraw PRO XML Library File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.