Ana sayfa : Dosya uzantıları : .ccp Dosya

.ccp Dosya uzantısı

Dosya tipi1CopperCube JavaScript File

geliştirici Ambiera
kategori 3D Image Files
biçim N/A

Nedir CCP dosya?

Bir 3D uygulaması, oyun ve web sitesi düzenleme uygulaması olan CopperCube tarafından oluşturulan dosya; 3B sahnenize girebileceğiniz önceden hazırlanmış bir nesneyi içerir; ayrıca, nesnelerin görünümünü oluşturan .JPG ve .PNG grafik dosyalarına bağlantılar içerir; .PREFAB Birlik Dosyasına benzer.

Daha fazla bilgi

CopperCube yerleşik ÇKP prefabrikleri içerir, ancak kendiniz de oluşturabilirsiniz. Dosya → Dışa Aktar → Geçerli dosyayı CopperCube Prefabrik olarak kaydet ... seçeneğini belirleyin, dosyanızı adlandırın, kaydetme konumunu seçin ve Kaydet'i tıklatın.

Yerleşik CCP dosyaları "Prefabrikler" bölümünde bulunabilir. CopperCube UI. Bazı örnekler arasında "canlandırıcı", "canli asker", "tabanca eli", "ateş", "bakır merdivenler" ve "koridor" yer almaktadır.

Mac'te yerleşik CCP dosyaları bulunur. CopperCube uygulamasında. Finder penceresindeki uygulamayı sağ tıklayın ve Paket İçeriğini Göster → İçindekiler → Kaynaklar → bif_prefabs öğesini seçin. CCP dosyaları bu klasörde diğer .BMP dosyalarının arasında bulunur.

Windows'ta yerleşik CCP dosyaları aşağıdaki dizinde bulunur: C: \ Program Files (x86) \ Ambiera \ CopperCube 4.3 \ prefabrik

Açılan programlar CCP dosyalar

Dosya tipi2CodeCharge Studio Page File

geliştirici YesSoftware
kategori Developer Files
biçim XML

.CCP seçenek numarası 2

Hızlı Web uygulaması geliştirme için kullanılan bir program olan CodeCharge Studio tarafından oluşturulan XML dosyası; bir web sayfası bileşeni için tasarım düzenini içerir ve web sayfalarında tekrar kullanılabilir; formlar, rapor düzenleri ve diğer yeniden kullanılabilir bileşenler için kullanılır.

Daha fazla bilgi

CCP dosyaları bir CodeCharge Studio projesi içine dahil edilebilir ( .CCS dosyası).

Açılan programlar CCP dosyalar

Dosya tipi3RIB Import Converter Profile

geliştirici RIB Software
kategori Data Files
biçim XML

.CCP seçenek numarası 3

inşaat planlama ve mühendisliği için kullanılan bir yazılım paketi olan iTWO tarafından kullanılan veri dosyası; Veri alanlarını harici veri kaynağı (örneğin, Microsoft Excel .XLS dosyası veya düz metin .TXT dosyası) ve dahili iTWO XML formatı arasında eşleyen bir dönüşüm profilini depolar.

Daha fazla bilgi

CCP dosyaları, iTWO yazılım paketinde, cconv.exe dosya adına sahip olan RIB Import Converter adlı bir araç tarafından kullanılır.

Açılan programlar CCP dosyalar
Windows
RIB iTWO

CCP Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .ccp uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

RIB Import Converter Profile Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.