Ana sayfa : Dosya uzantıları : .ccgame Dosya

.ccgame Dosya uzantısı

Dosya tipiXNA Creators Club Game Package

geliştirici Microsoft
kategori Developer Files
biçim Binary

.CCGAME seçenek numarası

Windows, Xbox 360 ve Windows Phone oyunları yapmak için kullanılan bir oyun yazılımı geliştirme seti olan XNA Studio tarafından oluşturulan oyun paketi; tüm geliştirme varlıklarını (kaynak kodu, kaynaklar vb.) içerir ve içeriğin istenmeyen erişime karşı korunmasını sağlamak için dijital koruma içerir.

Daha fazla bilgi

CCGAME formatı, oyunları Microsoft'un Xbox LIVE Marketplace'e ve Microsoft'un Uygulama Hub'ına yüklemek için kullanılan formattır. Bu nedenle, geliştiriciler gelişimi tamamladığında, oyunları CCGAME dosyaları olarak paketler ve oyunlar kullanıcılara satılmadan önce incelemesi için gönderir. CCGAME dosyaları, geliştirme projelerini XNA Game Studio kopyaları arasında paylaşmak için de kullanılabilir.

CCGAME dosyalarını, Visual Studio içindeki XNA Game Studio menüsünden Oluştur → Paketle → Creators Club Oyunu olarak seçerek veya XNA Game Studio ile birlikte gelen bir komut satırı yardımcı programı olan XnaPack.exe aracını kullanarak. Bir CCGAME dosyasını açmak için, dosyayı (XNA Game Studio'nun yüklü olduğunu varsayarak) çift tıklayabilir veya XnaPack.exe programını paket açma seçeneğiyle kullanabilirsiniz.

Açılan programlar CCGAME dosyalar

CCGAME Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .ccgame uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

XNA Creators Club Game Package Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.