Ana sayfa : Dosya uzantıları : .camproj Dosya

.camproj Dosya uzantısı

Dosya tipiCamtasia Studio Project

geliştirici TechSmith
kategori Video Files
biçim XML

.CAMPROJ seçenek numarası

Camtasia tarafından oluşturulan, bir ekran kayıt ve video düzenleme programı olan proje dosyası; XML biçimlendirmesi kullanılarak kaydedilmiş ve ses ve video dosyalarının yanı sıra video düzenleme, efekt ve zaman çizelgesi ayarlarına referanslar içermektedir; genellikle yazılım video eğitimlerini ve diğer gösterileri kaydetmek için kullanılır.

Daha fazla bilgi

CAMPROJ dosyaları, tüm proje verilerini tek bir dosyada saklayan .ZIP paketlerine aktarılabilir. Ayrıca .AVI , .MP4 ve .M4V gibi ortak video formatlarına da ihraç edilebilirler.

NOT: Camtasia'nın Windows sürümü (Camtasia Studio) CAMPROJ uzantısını kullanırken, Mac Mac için Camtasia adlı sürüm, .CMPROJ uzantısını kullanır. Dosya formatları Windows ve Mac platformları arasında aktarılamaz.

Açılan programlar CAMPROJ dosyalar

CAMPROJ Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .camproj uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Camtasia Studio Project Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.