Ana sayfa : Dosya uzantıları : .caa Dosya

.caa Dosya uzantısı

Dosya tipi1Chinese Academic Article Link File

geliştirici China National Knowledge Infrastructure
kategori Data Files
biçim Text

Nedir CAA dosya?

Bir CAA dosyası, www.cnk.net adresinde çevrimiçi olarak depolanan bir Çinli akademik makaleye veya kitaba bir HTTP bağlantısı içerir. CNKI CAJViewer'da indirilip görüntülenebilen bir akademik kitap veya makalenin kısayolu olarak .URL veya .WEBLOC dosyasına benzer şekilde çalışır.

Daha fazla bilgi

CAA dosyaları genellikle Çinli öğrenciler ve araştırmacılar tarafından kullanılır. Dosyaların boyutu çok küçüktür, çünkü yalnızca kısa bir metin dizesi içerirler. Boyut, kullanıcıların büyük dergi indirmelerine bağlantıları daha kolay paylaşmalarını sağlar.

Bir CAA dosyası çift tıklandığında, dergi indirmeye başlayan CNKI CAJViewer tarafından açılır. İndirme başladığında, indirilen derginin adını, dosya boyutunu ve indirme oranını gösteren bir kontrol penceresi açılır.

NOT: CNKI Çin Ulusal Bilgi Altyapısı anlamına gelir.

Açılan programlar CAA dosyalar

Dosya tipi2CleanApp Archive

geliştirici Synium Software
kategori Backup Files
biçim Binary

.CAA seçenek numarası 2

İstenmeyen önbellekleri ve dosyaları temizlemek için kullanılan bir Mac OS X programı olan CleanApp tarafından oluşturulan dosya arşivi; kullanıcı tarafından arşivlenmiş dosyaları içerir ve kullanıcının dosyaları daha sonra geri yüklemesine izin verir.

Daha fazla bilgi

CleanApp arşivleri, uygulamaları ve kullanıcı dosyalarını sistemden silerken kullanışlıdır. Birçok uygulama destek dosyası şifreli ad kullandığından, her bir dosyanın gerekip gerekmediğini silmeyebilirsiniz. Bu nedenle, dosyaları bir arşive yerleştirerek, daha sonra gerektiğine karar verirseniz geri yükleyebilirsiniz.

Açılan programlar CAA dosyalar
Macintosh
Synium CleanApp

CAA Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .caa uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

CleanApp Archive Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.