Ana sayfa : Dosya uzantıları : .bup Dosya

.bup Dosya uzantısı

Dosya tipi1McAfee Quarantined File

geliştirici McAfee
kategori Misc Files
biçim Zip

Nedir BUP dosya?

BUP dosyası, McAfee anti-virüs ürünleri tarafından oluşturulan karantinaya alınmış bir dosyadır. Bir virüs veya başka bir kötü amaçlı yazılım algılandığından, bilgisayardaki başka bir konumdan taşınan bir dosyanın yedeğini kaydeder.

Daha fazla bilgi

BUP dosyaları Windows Vista ve Windows 7'de aşağıdaki dizine kaydedilir:

C: \ ProgramData \ McAfee \ VirusScan \ Quarantine \

Karantina dizini yerel bilgisayar, daha fazla karantinaya alınmış dosya eklendikçe boyut olarak büyüyebilir. Dosyaları elle kaldırmak istiyorsanız, şu adımları izleyin:

Karantina Yöneticisini kullanarak dosyaları karantinaya alınmış bir dosyadan geri yükleyebilirsiniz. Ancak, dosyanın McAfee ürünü tarafından zaten silinmiş olduğu durumlar olabilir. Bu durumda, bu McAfee bilgi tabanı makalesindeki adımları izleyerek dosyaları el ile geri yükleyebilirsiniz:

VSE Karantina Yöneticisi'nde listelenmeyen karantinaya alınmış bir dosya nasıl geri yüklenir

Açılan programlar BUP dosyalar

Dosya tipi2DVD IFO Backup File

geliştirici N/A
kategori Backup Files
biçim Text

.BUP seçenek numarası 2

Bir BUP dosyası, bir DVD video diskinden .IFO dosyasının bir yedeğidir. DVD'nin içeriği hakkında bilgi depolar ve VIDEO_TS.IFO dosyası okunamıyorsa erişilebilir. BUP dosyaları şifreli değil.

Daha fazla bilgi

BUP dosyaları, IFO dosyasının bozulması durumunda kullanışlıdır. Kullanıcılar daha sonra dosyayı DVD'ye geri yükleyebilir.

Açılan programlar BUP dosyalar
Windows
Nero
Corel WinDVD Pro 12
CyberLink Media Suite
Macintosh
Apple DVD Studio Pro
Roxio Popcorn
Roxio Toast

Dosya tipi3Backup File

geliştirici N/A
kategori Backup Files
biçim N/A

.BUP seçenek numarası 3

Çeşitli uygulamalar tarafından otomatik olarak oluşturulan yedekleme dosyası. BUP dosyaları, program çökerse veya orijinal dosya bozulursa ve geri yüklenmeleri durumunda oluşturulur.

Daha fazla bilgi

".bup" uzantısı genellikle orijinal dosya uzantısından sonra eklenir. Dosyayı doğru programla açmak için ".bup" uzantısının kaldırılması gerekebilir.

Açılan programlar BUP dosyalar
Windows
CyberLink PowerDVD
Open with original program
Macintosh
Open with original program

BUP Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .bup uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Backup File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.