Ana sayfa : Dosya uzantıları : .bps Dosya

.bps Dosya uzantısı

Dosya tipi1BPS Virus File

geliştirici N/A
kategori Misc Files
biçim Binary

Nedir BPS dosya?

"SpywareCops," "AdwareBlaster" veya "Spyware and Adware Remover" gibi "BPS" kötü amaçlı yazılım programları tarafından kullanılan dosya; virüsün çalışması ve bilgisayara bulaşması için veriler içerir; bir anti-virüs programı kullanarak kalan kötü amaçlı yazılım dosyaları ile karantinaya alınmalıdır.

Açılan programlar BPS dosyalar
Windows
Symantec Norton Security
Kaspersky Anti-Virus
Macintosh
Symantec Norton Security

Dosya tipi2Works Document Backup

geliştirici Microsoft
kategori Backup Files
biçim Binary

.BPS seçenek numarası 2

Microsoft Works ile oluşturulan kelime işlem belgesinin yedeklenmesi ( .WPS dosyası); bir belge üzerinde çalışırken programın çökmesi durumunda, genellikle MS Works tarafından otomatik olarak oluşturulur; Programın seçeneklerinde yedekleme tercihleri ayarlanabilir.

Açılan programlar BPS dosyalar
Windows
Microsoft Works
Microsoft Word 2016
Microsoft Word
Macintosh
Microsoft Word for Mac

Dosya tipi3BPS Patch File

geliştirici N/A
kategori Game Files
biçim N/A

.BPS seçenek numarası 3

Video oyunu ROM'larına yama uygulamak için oluşturulan yama biçimi; herhangi bir dosya boyutunu işlemesini sağlayan değişken uzunluklu kodlamayı kullanır; yamanın bütünlüğünü ve doğru dosyaya uygulandığını doğrulamak için sağlama toplamlarını depolar.

Daha fazla bilgi

NOT: BPS yaması, .IPS ve .UPS biçimlerinin eksikliklerinde bir gelişme olarak tasarlanmıştır. CD'lerde ve diğer oyunlarda kullanılabildiğinden, yalnızca ROM'ların eklenmesiyle sınırlı değildir.

Açılan programlar BPS dosyalar

BPS Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .bps uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

BPS Patch File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.