Ana sayfa : Dosya uzantıları : .bpm Dosya

.bpm Dosya uzantısı

Dosya tipi1Bizagi Process Modeler

geliştirici Bizagi
kategori CAD Files
biçim N/A

Nedir BPM dosya?

Bir iş süreci modelleme ve dokümantasyon uygulaması olan Bizagi Process Modeler tarafından oluşturulan dosya; diyagram şekillerinden, görüntülerden, ok bağlayıcılarından vb. oluşan işlemleri içerir; model olarak adlandırılır ve bir veya daha fazla diyagram içerebilir.

Daha fazla bilgi

Bu dosya Dosya ve ardından Farklı Kaydet seçilerek oluşturulur. BPM uzantısı varsayılan "Tür olarak kaydet" dir. Araç çubuğundaki disk simgesine tıklayarak da bir BPM dosyası oluşturabilirsiniz.

NOT: Diğer Bizagi İşlem Modelleyici dosya türü .BPMC 'dir.

Açılan programlar BPM dosyalar

Dosya tipi2Trados AutoSuggest Dictionary File

geliştirici SDL
kategori Data Files
biçim N/A

.BPM seçenek numarası 2

SDL Trados çeviri yazılımı tarafından kullanılan dosya; bir çeviri belleği dosyasından ( .SLDTM ) veya .TMX dosyasından çıkarılan sözcük ve kelime öbekleri sözlüğünü kaydeder; çevirileri yazarken SDL Trados'un AutoSuggest özelliği için içerik sağlar.

Daha fazla bilgi

Trados'taki mevcut projenize AutoSuggest sözlüklerini Proje → Proje Ayarları → Dil Çiftleri → AutoSuggest Sözlüklerini seçerek ekleyebilirsiniz.

Açılan programlar BPM dosyalar

Dosya tipi3PowerDesigner Business Process Model

geliştirici Sybase
kategori Backup Files
biçim N/A

.BPM seçenek numarası 3

Kurumsal veri modelleme aracı olan PowerDesigner ile oluşturulan iş modeli; Bir işletmenin iç görevlerini ve süreçlerini ve müşterilerin işletme ile etkileşime girme yollarını açıklar.

Daha fazla bilgi

İş Süreci Modeli, iş mantığını iş ortağının bakış açısından tanımlayan kavramsal bir modeldir. Farklı başlangıç noktalarından farklı bitiş noktalarına kadar süreçler arasındaki etkileşimi görsel olarak gösteren bir şema içerir.

Açılan programlar BPM dosyalar
Windows
Sybase PowerDesigner

BPM Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .bpm uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

PowerDesigner Business Process Model Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.