Ana sayfa : Dosya uzantıları : .blend2 Dosya

.blend2 Dosya uzantısı

Dosya tipiBlender Document Backup 2 File

geliştirici Blender
kategori Backup Files
biçim Binary

.BLEND2 seçenek numarası

Açık kaynaklı bir 3D modelleme uygulaması olan Blender tarafından oluşturulan otomatik olarak oluşturulan yedekleme dosyası; .BLEND belgesinin bir yedek kopyasını iki önceki kayıt işleminden önceki kaydetme işleminden saklar; BLEND belgesinin hemen yedek sürümü olan .BLEND1 yedek dosyasından önce kaydedilen sürümü içerir.

Daha fazla bilgi

Blender, BLEND belgesinin kullanıcı başvuru tercihlerinde belirtilen sayıda yedek kopyasını çıkarır. Bu nedenle, geçerli ".blend" dosyanızın yanında ".blend1," ".blend2," ".blend3," vb. Dosyaları uygulama kaydetme işlemini kullandığınız kadar uzun süre görebilirsiniz.

Bir BLEND2 dosyasını bir Blender belgesine geri yüklemek için, dosya uzantısını ".blend2" ile ".blend" olarak yeniden adlandırın ve normal olarak açın.

Açılan programlar BLEND2 dosyalar
Windows
Blender
Linux
Blender
Macintosh
Blender

BLEND2 Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .blend2 uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Blender Document Backup 2 File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.