Ana sayfa : Dosya uzantıları : .bkup Dosya

.bkup Dosya uzantısı

Dosya tipiBackup File

geliştirici N/A
kategori Backup Files
biçim N/A

.BKUP seçenek numarası

BKUP dosyası, çeşitli programlar ve komut dosyaları tarafından yedekleme oluşturmak için kullanılan genel bir yedekleme dosyasıdır. Kritik veri dosyalarının, kelime işlem belgelerinin veya kayıtların yedeklenmesi gibi çeşitli amaçlar için kullanılabilir. Beklenmeyen bir olay olması durumunda BKUP dosyaları orijinal dosyaları geri yüklemek için kullanılır.

Daha fazla bilgi

Bilgisayarınızda bir BKUP dosyası keşfederseniz, büyük olasılıkla bilgisayarınıza yüklenmiş veya kurulmuş bir program tarafından oluşturulmuştur. BKUP dosyaları genellikle, onu oluşturan programın yükleme dizininde bulunan bir klasörde oluşturulur.

NOT: BKUP dosyalarının bir örnek kullanımı, BKUP kullanan bir web sunucusu yönetim yazılımı olan cPanel ve WHM'dir. Awstats sunucusu trafik günlüğü için dosyalar.

Açılan programlar BKUP dosyalar
Linux
cPanel

BKUP Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .bkup uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Backup File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.