Ana sayfa : Dosya uzantıları : .bkf Dosya

.bkf Dosya uzantısı

Dosya tipiWindows Backup Utility File

geliştirici Microsoft
kategori Backup Files
biçim Binary

.BKF seçenek numarası

BKF dosyası, Windows NT ve XP Pro'da bulunan (Programlar → Donatılar → Sistem Araçları) bulunan Windows Yedekleme Yardımcı Programı kullanılarak oluşturulan bir yedekleme dosyasıdır. Bir kullanıcının korumayı seçtiği bir veya daha fazla dosyadan oluşan bir katalog içerir.

Daha fazla bilgi

BKF dosyaları, Windows NT Yedekleme - Geri Yükleme Yardımcı Programı kullanılarak Windows Server 2008 ve Windows Vista sistemlerine geri yüklenebilir.

Ayrıca, Windows 7, 8'deki bir BKF kataloğundan dosyaları geri yükleyebilirsiniz. ve 10 ile NTBackup (indirme sayfasında "nt5backup.cab" başlıklı). "Yedekle veya Geri Yükle" sihirbazında "Dosyaları ve ayarları geri yükle" yi seçin, Gözat ... seçeneğini seçin, BKF dosyasına gidin, Tamam'ı tıklayın.

NOT: Windows Home Utility'nin XP Home'dan yüklenmesi gerekir Windows XP Home Edition ile birlikte kullanılacak yükleme diski.

Açılan programlar BKF dosyalar

BKF Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .bkf uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Windows Backup Utility File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.