Ana sayfa : Dosya uzantıları : .bif Dosya

.bif Dosya uzantısı

Dosya tipi1Get Backup Project File

geliştirici BeLight Software
kategori Backup Files
biçim Binary

Nedir BIF dosya?

Mac OS X için bir yedekleme ve geri yükleme uygulaması olan Get Backup tarafından oluşturulan yedekleme projesi dosyası; kullanıcının iPhoto kütüphanesi, Apple Mail e-postası, iTunes kütüphanesi, Belgeler klasörü veya Adres Defteri için olabilecek bir yedekleme ayarlarını saklar; orijinal dosyaların geri yüklenmesine izin verir.

Daha fazla bilgi

NOT: Get Backup'ın bir sürümü, Roxio Toast disk geliştirme yazılımı ile birlikte gelir. Yedekleme RE al (Roxio Edition) olarak adlandırılır.

Açılan programlar BIF dosyalar

Dosya tipi2Boot Information File

geliştirici N/A
kategori Disk Image Files
biçim N/A

.BIF seçenek numarası 2

Bilgisayarı CD veya DVD gibi bir diskten önyüklemek için kullanılan bilgileri içerir; MagicISO, UltraISO ve diğer disk geliştirme programlarını yarattı; önyüklenebilir CD ve DVD'lerin oluşturulmasını sağlar ve birden fazla disk tarafından kullanılabilir.

Açılan programlar BIF dosyalar
Windows
MagicISO
EZB Systems UltraISO
Acronis Disk Director 12
Acronis True Image
Macintosh
Acronis True Image
Roxio Toast

Dosya tipi3BioWare Infinity Engine File

geliştirici BioWare
kategori Game Files
biçim Binary

.BIF seçenek numarası 3

BioWare's Infinity Engine tarafından kullanılan oyun kaynak dosyası ve sonraki Aurora Engine ile oluşturulan bazı oyunlar; grafik, ses, harita bilgisi ve diyalog dahil olmak üzere çeşitli verileri saklayabilir; Oyun verilerini paketlemek için kap olarak kullanılır.

Daha fazla bilgi

BIF dosyaları Baldur Kapısı, Planescape: Eziyet, Icewind Dale, The Witcher ve Star Wars: Eski Cumhuriyet Şövalyeleri gibi oyunlar için kullanılır.

Açılan programlar BIF dosyalar

BIF Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .bif uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

BioWare Infinity Engine File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.