Ana sayfa : Dosya uzantıları : .bcs Dosya

.bcs Dosya uzantısı

Dosya tipi1Batch Compiler Specification File

geliştirici Nem's Tools
kategori Settings Files
biçim Text

Nedir BCS dosya?

Half-Life ve Quake gibi oyunlar için özel haritalar derlemek için kullanılan bir program olan Batch Compiler tarafından kullanılan konfigürasyon dosyası; Toplu Derleyici arayüzünü dolduran parametreleri, harita oluşturmak için belirtilebilecek alanlar ve parametrelerle kaydeder.

Daha fazla bilgi

Birkaç BCS dosyası, yazılım kurulumunun Özellikler dizininde Batch Compiler ile birlikte geliyor. Bu özellikler Toplu Derleyiciye "Özellikler" uygulama menüsünden yüklenebilir.

Açılan programlar BCS dosyalar

Dosya tipi2Sonic Foundry Batch Converter Script

geliştirici MAGIX
kategori Audio Files
biçim N/A

.BCS seçenek numarası 2

Sonic Foundry Batch Converter, toplu modda birden çok dosyada ses düzenlemeleri yapmak için kullanılan bir program; sesi bir formattan diğerine dönüştürme ayarlarını kaydeder; Bazen Valve .VPK paketlerine dahil edilir, böylece oyun kiplerinin kullanıcıları kendi özel kiplerini yaparken ses dönüşümlerini yeniden çalıştırabilirler.

Daha fazla bilgi

NOT: Toplu Dönüştürücü durduruldu. MAGIX'in Sound Forge yazılımının bazı eski sürümlerine dahil edildi.

Açılan programlar BCS dosyalar
Windows
MAGIX Sound Forge Pro

Dosya tipi3Boland Calibration Settings File

geliştirici Boland
kategori Settings Files
biçim Text

.BCS seçenek numarası 3

Boland premium LCD monitörler için kullanılan ayarlar dosyası; bir ekran için görüntüleme parametrelerini ayarlayan kalibrasyon ayarlarını içerir; Boland'ın ControllerUtility.exe ile açılabilir ve herhangi bir metin düzenleyicisiyle düzenlenebilir.

Açılan programlar BCS dosyalar
Windows
Microsoft Notepad
Boland ControllerUtility

BCS Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .bcs uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Boland Calibration Settings File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.