Ana sayfa : Dosya uzantıları : .bcp Dosya

.bcp Dosya uzantısı

Dosya tipi1BlackMagic Custom Palette

geliştirici NeuralTek
kategori Settings Files
biçim N/A

Nedir BCP dosya?

Siyah beyaz, sepya ve IR fotoğraflarını renklendirmek için Photoshop eklentisi olan BlackMagic tarafından kullanılan özel renk paleti; BlackMagic dizini içindeki paletler klasöründe varsayılan olarak saklanır; BlackMagic Image penceresindeki Load and Record düğmeleri kullanılarak yüklenebilir ve kaydedilebilir.

Daha fazla bilgi

BlackMagic NeuralTek tarafından geliştirilmiştir ve Timebrush RLC (Real Life Color) teknolojisine dayanmaktadır. Aynı teknoloji siyah beyaz filmleri renklendirmek için de kullanılır.

Açılan programlar BCP dosyalar
Windows
Adobe Photoshop
Macintosh
Adobe Photoshop

Dosya tipi2Business Card Designer Plus File

geliştirici CAM Development
kategori Page Layout Files
biçim N/A

.BCP seçenek numarası 2

Business Card Designer Plus ile oluşturulan kartvizit; kart tasarım bilgisinin yanı sıra kart tasarımında kullanılan metin ve görüntüleri içerir; Bir şablondan veya sıfırdan oluşturulabilir.

Açılan programlar BCP dosyalar
Windows
CAM Development Business Card Designer Plus

Dosya tipi3Borland C++ Makefile

geliştirici Borland
kategori Developer Files
biçim Text

.BCP seçenek numarası 3

Bir C ++ uygulaması oluşturmak için dosyaları, bağımlılıkları ve kuralları tanımlayan yazılım programı makefile; C ++ Builder'dan önce Borland C / C ++ geliştirme araçlarında kullanılır; 16 bit programlar için oluşturulmuş, ancak 32 bit programlar tarafından da desteklenmiştir.

Açılan programlar BCP dosyalar

Dosya tipi4Batch Compiler Preset File

geliştirici Nem's Tools
kategori Settings Files
biçim N/A

.BCP seçenek numarası 4

Nem's Tools Batch Compiler, Half-Life ve Quake için özel oyun haritaları yapmak için kullanılan bir program; Kullanıcı tarafından belirtilen hazır ayarları Toplu Derleyici arayüzüne kaydeder; Aynı ayarlarla harita oluşturmak için kullanılır.

Açılan programlar BCP dosyalar

BCP Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .bcp uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Batch Compiler Preset File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.