Ana sayfa : Dosya uzantıları : .backup Dosya

.backup Dosya uzantısı

Dosya tipiAndroid Backup File

geliştirici N/A
kategori Backup Files
biçim Binary

.BACKUP seçenek numarası

Bazı Android telefonlar ve diğer Android mobil cihazlar tarafından oluşturulan yedekleme dosyası; güç düğmesini ve ses düğmesini basılı tutarken ve ardından kullanıcı bilgilerini yedekleme seçeneğini belirlerken gelişmiş başlangıç modu aracılığıyla oluşturulan; yedekleme tamamlandığında Android cihazın SD kartına kaydedilir.

Daha fazla bilgi

Bir YEDEKLEME dosyasını geri yüklemek için, güç düğmesini ve ses düğmesini basılı tutun ve başlangıç menüsünde kullanıcı bilgilerini geri yükleme seçeneğini seçin.

YEDEKLEME dosyaları kişiler ve kullanıcı dosyaları gibi kullanıcı bilgilerini içerir . Cihazınızla ilgili bir sorun çıkarsa verilerin geri yüklenebilmesi için mobil cihazınızdan kaydetme noktalarını arşivlemede kullanışlıdır.

Açılan programlar BACKUP dosyalar

BACKUP Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .backup uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Android Backup File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.