Ana sayfa : Dosya uzantıları : .avr Dosya

.avr Dosya uzantısı

Dosya tipi1Audio Visual Research File

geliştirici N/A
kategori Audio Files
biçim N/A

Nedir AVR dosya?

Eski Atari ST bilgisayar sistemleri için Görsel İşitsel Araştırma tarafından oluşturulan ses dosyası biçimi; 8 veya 16 bit olabilir ve 1 veya 2 kanal içerebilir; artık yaygın olarak kullanılmamaktadır.

Açılan programlar AVR dosyalar
Windows
FMJ-Software Awave Studio
SoX
Linux
SoX
Macintosh
SoundApp
SoX

Dosya tipi2EverFocus Recording File

geliştirici EverFocus
kategori Video Files
biçim N/A

.AVR seçenek numarası 2

Bir AVR dosyası, bazı güvenlik kamera sistemlerinde kullanılan bir cihaz olan EverFocus DVR tarafından çekilen bir video kaydıdır. İzleme süresi, kayıt başlama ve bitiş tarihi ve saati ile kayıt cihazının modeli gibi kayıt bilgileriyle birlikte gözetleme videosu içerir. AVR dosyaları sadece EF Player tarafından oynatılabilir.

Daha fazla bilgi

AVR dosyaları Yükle ve AVR kayıt dosyasını seçerek EF Player'da açılabilir. AVI olarak kaydet seçeneğini seçerek de bir AVR kaydını .AVI dosyası olarak dışa aktarabilirsiniz.

Açılan programlar AVR dosyalar

AVR Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .avr uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

EverFocus Recording File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.