Ana sayfa : Dosya uzantıları : .audionote Dosya

.audionote Dosya uzantısı

Dosya tipiAudioNote File

geliştirici Luminant Software
kategori Audio Files
biçim N/A

.AUDIONOTE seçenek numarası

Bir AUDIONOTE dosyası, notları ve sesleri kaydetmek için kullanılan bir macOS (Mac OS X) uygulaması olan AudioNote tarafından oluşturulan bir nottur. Metin, çizim ve resim içerebilen notlar ile senkronize edilmiş bir ses kaydı içerir. AUDIONOTE dosyaları toplantılar, çalışma oturumları, röportajlar ve dersler sırasında daha iyi notlar almak için kullanılır.

Daha fazla bilgi

AudioNote uygulamasını kullanarak bir AUDIONOTE dosyasını açabilir ve dinleyebilirsiniz. Ancak, programın sahibi değilseniz ve bir Windows kullanıcısıysanız, AUDIONOTE dosyasını dönüştürebilirsiniz. ".Audionote" uzantısını ".rar" veya ".zip" olarak yeniden adlandırın ve içeriğini çıkarmak için dosyayı sağ tıklayın. Çıkarma işleminden sonra, .CAF ses dosyası dahil olmak üzere birden fazla dosya olacak. CAF dosyasını açmak için mevcut olan çeşitli programlar mevcut veya .MP3 . Gibi başka bir formata dönüştürebilirsiniz.

Açılan programlar AUDIONOTE dosyalar

AUDIONOTE Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .audionote uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

AudioNote File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.