Ana sayfa : Dosya uzantıları : .aps Dosya

.aps Dosya uzantısı

Dosya tipi1Visual C++ Resource File

geliştirici Microsoft
kategori Developer Files
biçim Binary

Nedir APS dosya?

Bir yazılım geliştirme uygulaması olan Microsoft Visual C ++ tarafından oluşturulan dosya; Projeye dahil olan bir kaynağın ikili gösterimini saklar; uygulamanın kaynakları daha hızlı yüklemesini sağlar.

Açılan programlar APS dosyalar

Dosya tipi2Greeting Card Studio Project File

geliştirici AMS Software
kategori Raster Image Files
biçim Binary

.APS seçenek numarası 2

Tebrik Kartları oluşturmak için kullanılan bir program olan Tebrik Kartı Stüdyosu tarafından oluşturulan proje dosyası; dijital fotoğraflar, grafikler ve metinlerin yanı sıra degradeler ve küçük resimler içerebilir; kart basmak ve onları arkadaşlara ve aileye göndermek için kullanılır.

Daha fazla bilgi

APS dosyaları, .BMP , .JPG , .GIF , .PNG ve .TIF dahil olmak üzere bitmap resim formatlarına dışa aktarılabilir.

NOT: Tebrik Kartı Studio: Ayrıca Software Depot Online tarafından geliştirilen başka bir yazılım ürünü. AMS Yazılımın Tebrik Kartı Stüdyosu ile uyumlu olmayan .GCDP dosyası kullanarak tebrik kartı projelerini kaydeder.

Açılan programlar APS dosyalar

APS Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .aps uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Greeting Card Studio Project File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.