Ana sayfa : Dosya uzantıları : .am Dosya

.am Dosya uzantısı

Dosya tipi1Automake Makefile Template

geliştirici Automake
kategori Developer Files
biçim Text

Nedir AM dosya?

Makefiles oluşturmak için kullanılan bir program olan Automake tarafından kullanılan dosya; geçerli Makefile sözdizimi oluşturmak için gerekli bilgileri içeren bir Makefile şablonu içerir; programcıların, düşük düzeyli Makefile sözdizimi yazmak yerine, daha üst düzey bir dil kullanarak bir Makefile tanımlamasına yardımcı olur.

Daha fazla bilgi

NOT: Makefile, bir programın nasıl derleneceğini ve bağlanacağını bildirir ve Unix make komutunu kullanarak çalıştırılır. Makefile dosya ismi Makefile.

Açılan programlar AM dosyalar
Windows
IDM UltraEdit
Linux
Automake
IDM UltraEdit
Macintosh
IDM UltraEdit

Dosya tipi2Anark Media File

geliştirici Anark
kategori Video Files
biçim Binary

.AM seçenek numarası 2

Etkileşimli multimedya sunumlarını yayınlamak için kullanılan bir program olan Anark Media Studio tarafından oluşturulan dosya; bir web sayfasında dağıtılabilen ve Anark Client eklentisinin kurulu olduğu bir Web tarayıcısı ile görüntülenebilen bir yayın formatı olarak kullanılır; Anark Media Player ile bağımsız oynatma için de kullanılabilir.

Açılan programlar AM dosyalar

AM Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .am uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Anark Media File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.