Ana sayfa : Dosya uzantıları : .aff Dosya

.aff Dosya uzantısı

Dosya tipi1Spellcheck Dictionary Description File

geliştirici Kingsoft
kategori Data Files
biçim Text

Nedir AFF dosya?

Kingsoft Writer, Word'e benzer ücretsiz bir Windows uygulaması tarafından kullanılan sözlük dosyası; eşlik eden .DIC yazım denetimi sözlük dosyasını tanımlayan bilgileri depolar.

Daha fazla bilgi

AFF ve DIC dosyaları, İtalyanca ve Fransızca gibi farklı diller için yeni yazım denetimi sözlükleri Kingsoft Writer'a eklemek için kullanılır. AFF ve DIC dosyalarını içeren .ZIP sözlük paketlerini indirebilir ve Writer'a yükleyebilirsiniz.

Açılan programlar AFF dosyalar

Dosya tipi2AFF Disk Image

geliştirici Basis Technology
kategori Disk Image Files
biçim Binary

.AFF seçenek numarası 2

Yasal adli işlemlerde dijital kanıtları yakalamak için kullanılan açık dosya formatı olan Gelişmiş Adli Formatta (AFF) oluşturulan disk görüntüsü; hem ham disk verilerini hem de keyfi meta verileri depolayabilir; İki tür sıkıştırma, zlib ve LZMA'yı destekler.

Daha fazla bilgi

Bir AFF dosyası, .AFD dosya uzantısını kullanan birden fazla dosyanın bölünmüş arşivine bölünebilir. Advanced Forensics Format programları ayrıca disk görüntüsünden meta verileri çıkarabilir ve ayrı bir .AFM dosyasına kaydedebilir.

AFF belirtiminin 2. sürümü de şifrelemeyi destekler.

Açılan programlar AFF dosyalar

AFF Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .aff uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

AFF Disk Image Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.